reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Basia, to moze byc blad pomiaru. A przeplywy wyszly Ci dobrze?
Ja tez z tych co maja male dzieci. Moja od 20 tc rozwija sie na granicy normy nieco ponad 10 centyl.

Skierowanie do szpitala to przez ta wage?
 
reklama
Przepływy ok.
Co do skierowania oni patrzą na mnie przez pryzmat naszej straty syna w 33tc. I chyba dlatego chcą mnie mieć na oddziale najpóźniej 27.04. Oczywiscie jesli nic złego sie wcześniej nie wydarzy... Tylko martwi mnie to ze na moje pytanie czy tego 27.04 mam sie zgłosić do porodu to pani mi powiedziała, ze 27 raczej nie urodzę, ale mam być przygotowana na wywołanie porodu wczesniej...
 
Mam nadzieje, że małe ale konkretne :)

Na pewno będzie wszystko dobrze, nic się nie martw na zapas. A to, że wyszła ta sama waga to tak jak Jasmina napisała może znaczyć, że to różnica pomiarów pomiędzy aparatami lekarzy. A z tym szpitalem to lepiej, że wcześniej trafisz, będziesz pod dobrą opieką :)
 
Muszę to przetrawić. Wzięłam się za porządki i małe przygotowania w kuchni. Zajmę się czymś i odgonie te paskudne myśli. I liczę na to, że za tydzien nasza mała bedzie juz utyta. Koniec końców kiełbaska nie moze iść tylko w boczki mamy.
 
Basi, a który to tydzień? Nie martw się na zapas, musi być dobrze :)

Pozostałym gratuluję udanych wizyt :)
33. Bliżej niż dalej, ale dla mnie to najgorszy czas. Pietra mam zwyczajnie, że się cos złego wydarzy. Bez zapowiedzi... Zostaje mi nie denerwować się na zapas, nie przemęczać się i słuchać córci. I w razie czego ALARM! Mam nadzieje, że juz za niedługo bede mogła ja tulić i ściskać i całować. Jak Elwirka :)
 
reklama
33. Bliżej niż dalej, ale dla mnie to najgorszy czas. Pietra mam zwyczajnie, że się cos złego wydarzy. Bez zapowiedzi... Zostaje mi nie denerwować się na zapas, nie przemęczać się i słuchać córci. I w razie czego ALARM! Mam nadzieje, że juz za niedługo bede mogła ja tulić i ściskać i całować. Jak Elwirka :)
Dacie radę obydwie.
Może być różnica w pomiarach jak najbardziej. A do rozwiązania to sporo może jeszcze przybrać.
 
Do góry