reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Gratuluje wizyt.
Moja małą przekroczyla magiczne 2 kg i ma 2250, wszytsko ok, wiec kulam sie dalej.Leki na ciśnienie biore do końca, po ciązy ma sie unormować,dalej lutke żeby nie dostać skurczy,odstawiam Acard. I wizyty co tydzień w pierwszym tyg czerwca cc zeby była donoszona :-)
 
reklama
Gratuluję wizyt, lasotka, duże dziecko, no i mam nadzieję, ze z nerką spoko będzie.
Kairka- fajnie, że mała przybiera na wadze, no ja niby z atydzień mam odstawić luteinę, ale to będzie prawie 36tc, a moja to liczy o tydzień póżniej niż widać na suwaczku.Dziewczynki, to która się dziś rozpakowuje, dziś jest pełnia:p
 
Gratuluje wizyt.
Moja małą przekroczyla magiczne 2 kg i ma 2250, wszytsko ok, wiec kulam sie dalej.Leki na ciśnienie biore do końca, po ciązy ma sie unormować,dalej lutke żeby nie dostać skurczy,odstawiam Acard. I wizyty co tydzień w pierwszym tyg czerwca cc zeby była donoszona :-)

to moja córeczka duża faktycznie, jak twoja ma 2250 w 35 tyg a moja 2200 w 34 :-D
 
Klaudyna dla pocieszenia nie masz duzego dziecka jest w normie. moja jest tydzien do tylu:)czyli 34 ona w 2 tyg przybrala 450 g.ja z tych co male dzieci maja. A do konca mi zostalo 3 tyg wiec szalu nie będzie :)
 
kaira ma racje, 2200 w 33 tc to w sam raz, mój synek też tak miał, poczekaj jak teraz będzie przybierać. U nas przez kolejne 3 tygodnie przytył kilogram i teraz juz jest duży, na 90 centylu.
 
Duze dziecko to by było jakby w 34 miało 2,900 i więcej. DZieciaki w tych tygodniach maja albo duze skoki np jak my 450 g albo małe ostnio było tylko 100g.NAjwazniejsze żeby zdrowo i symetrycznie przybieralo a reszta do całowania
 
Kaira gratuluję udanej wizyty! No i za jakieś 2 tygodnie będziesz już miała swoje dzieciątko :)

Ja dziś skoczyłam do lekarza po wyniki, wszystko całe szczęście w normie. Słuchaliśmy też serduszka i wszystko ok. Za tydzień w środę kolejna wizyta i ostatnie USG. Wczoraj miałam wieczorem mocny ból podbrzusza i dość częsty. Po jakiś 30 minutach przeszło, więc lekarz powiedział, że to przepowiadające. A już myślałam, że się akcja w pełnie rozwinie :p
 
Klaudyna dla pocieszenia nie masz duzego dziecka jest w normie. moja jest tydzien do tylu:)czyli 34 ona w 2 tyg przybrala 450 g.ja z tych co male dzieci maja. A do konca mi zostalo 3 tyg wiec szalu nie będzie :)

aaaaa ok :-) ja wiem, że nie jest za duża, tylko w normie :-) ale ciesze się, że tak bo na pewno jest silna :-) a gin mi obliczyła na podstawie jakiejś tabelki, że jak ma teraz 2200g to w ok 39-40tyg powinna mieć ok 3200-3500g :-D
i tak jest teraz największa z urodzonych dzieci u mnie w rodzinie, moja mam miała jak sie urodziła 1900g, siostra 1700g, ja 2100g, córeczka mojej siostry ok 2200-2300g...
 
Kaira ha ha to mój urodzony w 34 tygodniu, a według lekarzy w 33 jeszcze miał 2840 g to byłaby niezła kluska:) Teraz waży już ponad 3 kg:)
 
reklama
Ja jestem urodzona pod jakąś pechową gwiazdą. Zrobiłam rano badania krwi, moczu i wymazy z cewki, potem kardiolog i okazało się, że mam dużo za wysokie tętno i tachykardię w związku z czym dostałam skierowanie na cc w trybie pilnym ( z 3 wykrzyknikami). Także jutro śmigam po skierowanie, w sobotę rano szpital. :-(
 
Do góry