reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Aparatka, Paulina kciuki &&&&

Ja tez juz w szpitalu. Przeplywy na USG dobre, szew trzyma, szyjka 15mm. Tymek wazy 1570g tylko moje cisnienie skacze... W domu mialam super a tutaj mam spore.
 
Paulina ale dlaczego nie robią cc jesli piszesz ze jest jak jest?co w razie pękniecia pęcherza?
tekluś kochanie jeszcze kilka dni
 
Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki!!! Aby jak najdluzej maluszki siedzialy w brzuszkach

Paulinka brzmi groznie w kazdym razie w szpitalu jestes wiec mozesz byc spokojna tylko wlasnie tez sie zastanawiam czy aby nie lepiej ciac niz czekac??

Tekla &&&& zeby cisnienie sie unormowalo

Aparatka ty tez kochan sid trzymaj, ja jak 1 tabletke fenoterol dostalam lata temu to myslalam ze odjade I przy odstawianiu bylo to samo wiec masz prawo zle sie czuc ale minie :)
 
Po prostu walczą o każdy dzień w brzuchu dla niego, ale ja jestem przerażona, że przegapię albo za późno zareaguję i marcel się udusi. Więc Ł ma jutro pogadać z ginem czy nie lepiej go wyciągnąć i niech nabiera sił w inkubatorze. Płucka mu się rozwijają, bo dostał sterydy, wagę ma porządną, bo pewnie już w granicach 2700g no a moje łożysko ledwo zipie, bo jak przed porodem już je mam...
 
paulinko ja tez uwazam ze maluch spory i da sobie swietnie rade i nie ma co ryzykowac, mam nadzieje ze jutro Twoj maz cos zdziala, a gina masz prywatnego czy na fundusz? ma dyzury w szpitalu??

ja mialam w ost ciazy pw gina i dyzury mial w szpitalu to wzial mnie po terminie na moja prosbe na wywolanie i czuwal caly porod , dzieki niemu mysle ze moja corka zyje bo byla 2 razy owinieta pepowina i jak tylko serduszko zaczelo zwalniac wzial mnie pod noz inaczej kto wie jak by sie skonczylo bo inny lekarz moglby czekac..
 
Się dzieje ! Dziewczyny trzymajcie sie mocno ... paulinka tobie życzę szybkiego cięcia bo juz nic lepszego to cie raczej nie spotka ... aparatka a tobie to tylko wygodnego lozka bo raczej do porodu juz cie nie puszczą
 
reklama
paulinko tez mysle ze maluszkowi bedzie lepiej i bezpieczniej jak wyjdzie z brzuszka. bedzie dobrze :)

aparatka trzymaj mi miejscowke :p na jakim oddziale jestes?
 
Do góry