reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
dziewuszki trzymajcie sie tam .:* neko dobrze ze wyniki juz oki ja juz sie piatku doczekac niemoge zeby laure ujrzec mam nadzieje ze nic tam sie nie dzieje
 
Badzcie dzielne, ja tez nienawidze szpitali, ale po dwoch razach juz sie tak nie boje. Wyjdziecie do Swiat, zobaczycie :-* trzymam za Was mocno kciuki :-* :-*
 
powodzenia dla wizytujących dzisiaj, a dla tych co są w szpitalu i na badaniach, trzymajcie się dziewczyny :-* jesteśmy z wami:-* musicie dać radę:-* na pewno wszystko się ułoży :-*
 
boli boli, tyle razy go podawałam, i zawsze myślałam ze nie boli ale człowiek uczy się na sobie hahahahJutro druga dawka
I cos powiedzieli wiecej monisia? ja musze polegiwać i odpoczywać i czekać.U mnie nie ma naszczeście dalszego rozwarcia
 
jej też kiedyś miałam taki w tyłek, myślałam, że padnę, tak mnie bolało:baffled: ale mnie wtedy od razu postawił na nogi :-D
trzymajcie się dziewczyny :-)
 
reklama
boli boli, tyle razy go podawałam, i zawsze myślałam ze nie boli ale człowiek uczy się na sobie hahahahJutro druga dawka
I cos powiedzieli wiecej monisia? ja musze polegiwać i odpoczywać i czekać.U mnie nie ma naszczeście dalszego rozwarcia

No mam jedna flache 400 w kroplowce i druga tez zarax po tym. Usg i ktg dobrze. Moze w piatek wyjdee
 
Do góry