reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Już mam ochotę rzygac jak widzę wodę :D Miałam właśnie mierzona miednice i położna podsumowała to tak " o jezusicku dziewczyno, Ty masz miednice szeroka jak zapałka. szykuje sie na cesarkę bo przez taka miednice to by mysz przeszła a nie dziecko" :D pani położna poprawiła mi humor dzisiejszego poranka :D
 
reklama
Już mam ochotę rzygac jak widzę wodę :D Miałam właśnie mierzona miednice i położna podsumowała to tak " o jezusicku dziewczyno, Ty masz miednice szeroka jak zapałka. szykuje sie na cesarkę bo przez taka miednice to by mysz przeszła a nie dziecko" :D pani położna poprawiła mi humor dzisiejszego poranka :D

Haha pojechala :-D
 
kaira, mamy imonia, piotr i dominika. tylko nie wiem czy jak sie urodza to nie zmienimy bo tak przeciez bywa, ze sie zobaczy malenstwo i inne sie daje ;)
 
Monisia ja mam rozwarcie od 20 tyg i daje radę bedzie dobrze kochana
dagos a imionka wybrane??

Taak?? Uff co ci lekarz powiedzial co dalej?
Neko ja nie wiedzialam ze moga byc takie cyrki.


No j w koncu dostalam loze. Ominelo mnie badanko bo lekarz moj byl i strescil wszystko:) wiem ze kroplowka 48 h nons top. Usg mam miec i ktg jakos zaraz . I mase badan. A
 
nekohaha niezle :) dobrze ze juz lepiej u ciebie:)
Ja tez mialam rozwarcie w poprzenich ciazach I wszystko skonczylo sie dobrze ale bralam fenoterol ktory teraz wycofali chyba...

Dziewczyny wizytujace&&&&&&
A te ktore wrocily ze zlymi wiadomosciami trzymajcie sie bedzie dobrze :)
 
dziewczyny 3 majcie się. Jeszcze kilka tygodni i będziemy mogły sie rozwiązywać jedna za druga ale teraz nogi zaciśnięte i leżymy ;)) Ja też dzisiaj wizytuje i zobaczę co tam doktorek wymyśli..
 
reklama
Wyjęli mi cewnik :D Badania moczu z dzisiaj z 5 rano są podobno 2 razy lepsze niż z wczoraj z 18 :D dostaje cały czas antybiotyk i coś wspomagającego prace nerek ;) na wszelki wypadek biorę tez steryd dla małej... Jakiś na literę "C" ale na smierć zapomniałam nazwy. Do tego łykam magnes 3x dziennie i wataminy dla ciężarnych 1x dziennie. Jutro mam mieć USG nerek i malutkiej dla pewności czy zastój ustępuje :D
 
Do góry