reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Zobacz załącznik 602914 dla porównania dlaczego można sie pomylić.to fotka z google z 14 tyg
To nie moje dziecko.
Tekla śliczny maluszek
Mika no a miałą byc dziewczynka.JUz z zamłodu stoi hehe. Ciekawe co u nas
Kurcze, serio można się pomylić! Czyli dwie dziurki obok siebie oznaczają dziewczynkę!

Myślę, że pocieszenie "zawsze mogło być gorzej" dla zestresowanej matki to żadne pocieszenie. Przepraszam, ale Gąska martwi się teraz o to co usłyszała od lekarza, a nie o to, co gorszego mogłoby się przytrafić. Dla niej to teraz ogromny stres.
Ale ja wierzę, że będzie dobrze. Akurat niedomykalność i torbiele, jak widać po wielu przypadkach są rzeczami, które "leczą się" same i wkrótce odetchniesz kochana :*
Amen.
ps.Nie powinno się umniejszać czyjegoś strachu, porównując go z innym przypadkiem. Zabiera się w ten sposób prawo do przeżywania własnych obaw... zawsze ktoś ma lepiej i z zawsze ktoś ma gorzej...Nikt nie lubi być z nikim porównywany...

Gąska niedomykalności zastawek można nabawić się nawet w wieku dziecięcym i naturalnie z tego wyjść, tylko proces zajmuje troszkę czasu (nawet kilkanaście lat), a dziecko sobie normalnie żyje bez żadnych ograniczeń, trzeba tylko uważać na infekcje. Wszystko będzie dobrze, to się cofnie i torbielki znikną zobaczysz Kochana, ja wiem że łatwo mówić, ale nie zamartwiaj się na zapas, bardzo dobrze że to wyszło teraz, będziecie już mogli działać za życia łonowego, wierzę że będzie dobrze :* :* :*
Podpisuję się pod skodzią!
Postaraj się nie stresować...Wierzę,że będzie dobrze. Tu potrzebny jest czas, a czas jeszcze jest, wiec, spokojnie.


No no :) juz porownuje hehe u twojego malego cos tam stoi pewno siusial . A u mojego nie widac siusiaczka . Zaraz zwatpie ze to chlop :d
No to może jednak baba;)?

Grunt to sie nie denerwowac. Mi lekarz nie powiedzial ile cm ma moja szyjka. Uslyszalam ,ze dluga zamknieta... korci mnie palucha tam wsadzic i sama sprawdzic. No przez 5 tyg przytylam 1,5kg.
Monisssia, gdzieś napisałaś, że jesteś czy czujesz się jak słonica...1,5kg przez 5tyg i wklęsłym brzuchem, jest potwierdzeniem niezaprzeczalnym żeś słonica. Pomyśl, że takimi tekstami możesz inne "grubsze" urazić i z lekka zdenerwować. Myśl zanim coś napiszesz, to nie boli;)
Chcesz palucha wsadzać i sprawdzać, bo Cię korci??? Matko, a może w mózgu sobie pogrzeb??? hahhaha, rozwaliłaś mnie, sorry, ale padłam! Nikt cię nie przebije na tym forum;)
 
reklama
monisssia, gdzieś napisałaś, że jesteś czy czujesz się jak słonica...1,5kg przez 5tyg i wklęsłym brzuchem, jest potwierdzeniem niezaprzeczalnym żeś słonica. Pomyśl, że takimi tekstami możesz inne "grubsze" urazić i z lekka zdenerwować. Myśl zanim coś napiszesz, to nie boli;)
chcesz palucha wsadzać i sprawdzać, bo cię korci??? Matko, a może w mózgu sobie pogrzeb??? Hahhaha, rozwaliłaś mnie, sorry, ale padłam! Nikt cię nie przebije na tym forum;)

amen
 
Aparatka u nas było wszystko dobrze na badaniu genetycznym, a teraz się tak porobilo..... :-(

to chyba dobrze :) trzymam kciukasy

Aparatka kochana kiedy u Was beda szczegolowe wyniki?

W piątek ma się wszystko okazać, dostane pełne wyniki amnio i ide na usg połówkowe. Na echo serca jeszcze sie nie zapisalam, ale poczekam co wyjdzie wna połowkowym. W Poznaniu nie ma chyba specjalistow kardiologów, którzy badają echo płodu, wiec pewnie będe musiała jechac do Łodzi, albo Warszawy. Zobacze co mi doradzi lekarz na połówkowym.
Ale jestem dobrej mysli, musi być dobrze :)
Chociaz czytam rózne historie, takie z wysokim NT zakonczone pozytywnie i takie z niewiele podwyzszonym albo nawet w normie, tylko pappa zla i sa wady. Tak wiec każdy przypadek jest inny.
 
Widze,ze ja tu nie pasuje. Co napisze to jest zle. A kazdy ma chyba prawo wyrazac wlasne zdanie. nie ktore wypisuja glupoty i nikt nie komentuje. Widze ze lepiej sie wcale nie odzywac. Milego dnia.
 
Ja mam ja pozszywana . Nie chodzilo mi o to ile ma cm bo dobrze napisalas ze nie da sie sprawdzic. Wiem ze grzebanie sobie tam jest zabronione. Ja jestem przewrazliwiona i chcialam czy jest twarda. Widze jako jedyna mnie nie zjechalas. Nie zawsze czlowiek pisze same madre rzeczy.
 
to chyba dobrze :) trzymam kciukasy



W piątek ma się wszystko okazać, dostane pełne wyniki amnio i ide na usg połówkowe. Na echo serca jeszcze sie nie zapisalam, ale poczekam co wyjdzie wna połowkowym. W Poznaniu nie ma chyba specjalistow kardiologów, którzy badają echo płodu, wiec pewnie będe musiała jechac do Łodzi, albo Warszawy. Zobacze co mi doradzi lekarz na połówkowym.
Ale jestem dobrej mysli, musi być dobrze :)
Chociaz czytam rózne historie, takie z wysokim NT zakonczone pozytywnie i takie z niewiele podwyzszonym albo nawet w normie, tylko pappa zla i sa wady. Tak wiec każdy przypadek jest inny.

kochanie w wawie jest specjalna przychodnia badania echa serca płodu, podobniez bardzo dobra. oto link:
Poradnia USG Agatowa :: KONTAKT
 
Już widzę :) Tekla czekam na newsy "z między nóżek";-)

Mikuś, wieści z między nóżek sa takie, że doktorek pobrał dwa wymazy pouciskał brzucho - dno macicy 3 cm poniżej pępka, wsadzil palec-gmeralec i powiedział " Kanał rodny zamknięty, szyjka twarda, uformowana, skierowana do tyłu" a dzień wcześniej przy badaniu jak mnie inna p. doktor badała palcem-gmeralcem powiedziała że szyjka nie jest taka twarda jak powinna, i ma taką bardziej miękką konsystencją... i bądż tu czlowieku mądry :eek:

Gratuluje wszystkim pięknych dzieciaczków .ja nie mogę wkleić fotki ,bo jestem w szpitalu i mają. w dokumentacji.Miałam wczoraj usg i dziecko to dziewczynka.Wazy 200g.

Misio... a co sie dzieje? mam nadzieję, że niedługo wyjdziesz. Poproś połozna, zeby pokazała Ci zdjecia i porób sobie foty telefonem :tak: Gratuluje dziewuszki
 
reklama
Po porodzie mam pozszywana.
Monisia tak jak Mika.K napisał lepiej tego nie robić, ja też przez to miałam mega schizę dopiero mnie mikuśka uspokoiła.Przez włąsną glupote się nastresowałam. Już nie grzebie.Co do niepisania nie odbieraj wpis Lady ale żeby było wesoło, bo jak my kobiety z duża przestrzenią tłuszczową czytamy takie rzezcy to nas ...cos strzela. LAska jak sie patrzy zgrabna, piękna młoda itp a marudzi.Ty nawet jak przytyjesz nie bedziesz tyle ważyć co my na stracie heheheh
Misia co sie dzieje
 
Do góry