reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

A ja odebrałam wyniki no i znów amylaza wysoka, wyższa niż poprzednio kurcze już nie wiem co robić:( 128 w krwi przy normie 100 i 588 w moczu przy normie 460 czy któraś z Was miała badaną amylazę?
 
reklama
A ja odebrałam wyniki no i znów amylaza wysoka, wyższa niż poprzednio kurcze już nie wiem co robić:( 128 w krwi przy normie 100 i 588 w moczu przy normie 460 czy któraś z Was miała badaną amylazę?


sarenko ja miałam ostatnio w szpitalu przy wymiotach podwyższona, powiedzieli że to trzustka ale przy wyjsciu juz było ok
 
Na wstępie chciałam się przywitać jestem tu od jakiegoś czasu, czytam od dawna ale nie było nadchnienia do pisania.
Dzis od rana latam po lekarzach, pierwszy neurolog bo mam obrzęki nóg juz właściwie od początku grudnia czyli zaczęły sie bardzo wczesnie co niepokoiło mojego lekarza. Noi wlasciwie dalej nie wiem od czego tak się dzieje. W pierwszej ciązy obrzeki nóg miałam pod koniec ciązy, teraz dość wczesnie.
Widzę że juz sporo dziewczyn wie co bedzie miało a są w podobnym czasie co ja, ja mam za 2-3 tyg USG 4D to może sie dowiem co będzie, choc z drugiej strony korci mnie aby to była niespodzianka.
 
Sarenko, niestety nie pomogę, nie wiem o co chodzi.

Jestem po wizycie. Z małym wszystko w porządku, tak przeczucie mnie nie myliło, będzie chłopak :-)
Na pierwszym planie zaprezentował klejnoty ;p
Mój M jest tak podekscytowany, że nie może usiedzieć. Cała rodzina też. o tej pory same dziewczynki, ja mam siostrę, obie mamy córki. Mam 11 kuzynek i 2 kuzynów. No szok :)
 
reklama
Do góry