reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

witajcie ja dzisiaj odebralam wyniki bety 197, to dobrze czy zle, bo ja sie kompletnie nie znam na tym... ostatnia miesiaczka 8.09 cykle 30dniowe
 
reklama
witajcie ja dzisiaj odebralam wyniki bety 197, to dobrze czy zle, bo ja sie kompletnie nie znam na tym... ostatnia miesiaczka 8.09 cykle 30dniowe
Jak na 6 tydzień i 4 dzień to wynik za mały, ale owulacja mogła się przesunąć. W każdym razie najważniejszy jest wzrost o minimum 66 % w ciągu 2 dni. Trzeba powtórzyć.
 
Już powtórzyłam, bo te wyniki są z wtorku, a dzisiaj znowu mi pobrali krew wię czekam na tel ze szpitala... ale się boję, masakra...;/ oczywiście na usg nic nie było widać, powiedzieli że wyjścia są dwa albo jestem w trakcie poronienia, albo to wczesniejsza ciaża niż wynika z ostatniej miesiączki
 
Ewega- wiesz może tam mają inną trochę skalę, bo to ważna jest jeszcze jednostka Bety, słuchaj ja mam nadzieję, że betka będzie dziś wyższa. Wiem, że mimo iż napiszę , żebyś się nie martwiła to i tak nic specjalnie nie da, dlatego ja mocno trzymam kciuki i jak Ty boję się,. Jednak mam nadzieję, że dziś napiszesz, że wszystko oki. W sumie badali Ciebie w tym szpitali i było oki to nie może być inaczej.
 
nie wiem czy bete, czy bete hcg bo mi nie powiedzieli i tu nie dostaje wyników do ręki tylko przez telefon a później w szpitalu rozmawiam o tym z lekarzem... właśnie dzwonili wynik 470 (wtorkowy - 197) to dobrze? na czwartek za tydzień mam powtórne usg. Jak dobrze, to który to może być tydzień?

acha i to nie było 48 godzin tylko we wrotek o 17 a dzisiaj o 10, więc 41 godzin- nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, przepraszam że pytam ale pierwszy raz mam takie badania i jestem zielona w tym temacie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry