reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Hej
Ja dziś byłąm u ginki, bo z lewej strony znów dopadł mnie ból, taki jakbym jajeczkowała, nawet no spa sobie z tym nie dałą rady no i przestraszona pojechałam do ginki.
Z lewej strony brzucha niby oki, to może boleć, od nerki, albo mała wali nogami, ale mam miękką szyjkę macicy, ma coś ok 3,3cm, ale jest mięciutka. Rozwarcia na szczęście brak, ale się boję. Ginka powiedziała, żebym dotrzymała do 35tc,a ja mam treraz w pracy młyn i wątpię, żeby to spotkało się ze zrozumineniem, no trudno muszę na siebie uważać i będę.
 
Hej
Ja dziś byłąm u ginki, bo z lewej strony znów dopadł mnie ból, taki jakbym jajeczkowała, nawet no spa sobie z tym nie dałą rady no i przestraszona pojechałam do ginki.
Z lewej strony brzucha niby oki, to może boleć, od nerki, albo mała wali nogami, ale mam miękką szyjkę macicy, ma coś ok 3,3cm, ale jest mięciutka. Rozwarcia na szczęście brak, ale się boję. Ginka powiedziała, żebym dotrzymała do 35tc,a ja mam treraz w pracy młyn i wątpię, żeby to spotkało się ze zrozumineniem, no trudno muszę na siebie uważać i będę.

Ja też jakiś czas temu odczuwałam takie jakby kłucie lewego jajnika, więc to chyba w miarę normalne. Co do miękkiej szyjki, to oszczędzaj się na tyle ile możesz, ja już od 5 tygodni mam miękką i na razie nic złego się nie wydarzyło. Lekarz też mi powiedział, żebym przynajmniej wytrzymała do 35 tygodnia, ale ja mam zamiar dłużej :-) Jak tylko mogę to leżę, dużo siedzę i odpoczywam, ale w ostatnim czasie też mam sporo pracy i załatwiania, więc nie da się tak ciągle polegiwać.
 
laski ta nystatyna to na recepte jest? Jesli tak to i tak muszę iść do gina ;/ nie uśmiech mi się bo kolejna kasa za wizyte i leki a przecież byłam w tamtym tyg ;/ Narazie przerwałam lutkę od wczoraj bo nie ma szans żebym sobie zaaplikowała
 
Dzięki kolorlove- pocieszyłaś mnie no więc trzymamy te nasze dzieciaczki w brzuszku przynajmniej do 37 tyg, Ty też odpoczywaj, teraz święta, więc czas słodkiego leniuchowania.
Ewika87- nstatynę brałam na poczatku poprzednej ciąży to tabsa dowciapna, na receptę, bo to niby antybiotyk, a podobno grzybów nie ma sensu leczyć antybiotykami, a jednak ten dość skuteczny. Słuchaj do czasu wizyty weż może kup sobie w aptece coś typu lactovaginal- ja nieraz stosuje, jak coś czuję nie teges, no i mam jeszcze taki żel do smarowania provag, to też chroni porzed infekcjami. MOże to Ci pomoże, a jak coś trochę przyniesie ulgę.
A czemu nie m ożesz stosowac luteiny???Masz aż takie upławy???Jak coś to zawsze możesz lecieć na giekologie i powiedzieć, że masz wizytę za 2 tyg a Ciebie wsyztsko piecze od infekcji i Ci coś lekarz przepisze.
 
Ostatnia edycja:
Ewika mozesz masc propolisowa i czopki tez. Fajny żel jest z lacibios na stany zapalne pomaga tak pipulina nie boli. Ja wszystko prseszlam bo tyle sie najadla antybioykow w tej ciazy ze mnie non sto lapalo.
 
Klaudyna, ja też jutro wizytuje ;) Ale ja tak tylko kontrolnie sie pokazać idę i donieść mojej gin, ze problemów z sikaniem już nie ma :D Mam od niej skierowanie na badanie moczu i morfologie dokładnie sprzed tygodnia ale nie zrobiłam jeszcze tych badań bo w szpitalu je miałam robione... A tez nie wiem czy jest sens badania moczu jak 3 dni temu skończyłam brać bardzo silny antybiotyk. Muszę jej jutro dopytać na wizycie bo głupia jestem od tego całego chaosu.
 
reklama
to powodzenia, i pewnie, wypytaj się o wszystko, od tego mamy naszych lekarzy :-D
ja idę na normalną wizytę, ostatnia miałam 3 tyg temu, mam nadzieję, że zrobi mi USG, i zleci mi badania krwi nowe żeby sprawdzić czy wyniki się poprawiły :-)
 
Do góry