reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

aż się popłakałam ze śmiechu:-)
mam taką nierozgarniętą koleżankę,dwa lata temu była w ciąży no i dostała infekcję pochwy,lekarz zapisał jej nystatynę(duże tabletki ale pewnie wiecie o co chodzi),i ona do mnie,że te tabletki są takie duże że musi je kroić na cztery części bo ich przełknąć nie może i takie niedobre są,no myślałam że padne jak to usłyszałam.Na tabletkach jak byk napisane żeby je brać dopochwowo hihi
 
reklama
Samba, tez na początku ciąży z chłopcami miałam nynastyne... hahahahahahhaha i właśnie sobie wyobrażam jak Twoja koleżanka ją je.... aż mi się niedobrze zrobiło... bleeeeeeeeee
 
Hej dziewczyny!

miałam i ja wczoraj wizytę...
Ciąża wychodzi na tydzień młodszą niż z terminu ostatniej miesiączki, co by się zgadzało, bo owulację miałam 20dc.
Więc dzisiaj mamy 6tydz...
Wczoraj widziałam zarodek i nawet serduszko, więc byłam w szoku:)
Ale.. i niestety coś jest nie tak - pęcherzyk ma nieregularny kształt, więc mam luteinę DOPOCHWOWĄ I czekamy.. oby wszystko było dobrze.

i tu zdjęcie mojego dzieciątka w jego nieregularnym pęcherzyku
IMAG1416.jpg

Spokój fizyczny, emocjonalny i sexualny.
Ale leżeć 24h nie muszę, więc jest plus;)
Buziaki
 

Załączniki

  • IMAG1416.jpg
    IMAG1416.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 96
Pietrucha gratuluje :) co do pęcherzyka to jak oglądam na google zdjęcia z USG to często takie się zdarzają. Raczej rzadko są takie okrąglutkie. Tak więc luteina powinna wzmocnić ciążę i wszystko będzie ok:) trzymam kciuki.
Ja mam z kolei "problem" z małym pęcherzykiem. Moja dzidzia wypełnia prawie cały i mam stresa, że jej tam ciasno. Lekarz nie widzi nic niepokojącego, ale ja jak zwykle spokoju nie mam. Zresztą jakoś tak jest pęcherzyk umiejscowiony, że trzeba mocno grzebać i kręcić głowicą żeby go zobaczyć. Wklejam zdjęcie choć trochę nie wyraźne 20131021_151320.jpg
 

Załączniki

  • 20131021_151320.jpg
    20131021_151320.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Pietrucha gratuluje udanej wizyty i pieknego widoku:-) na pewno wszystko będzie dobrze!
Luteina pod język jest wstretna, brał am przy poprzedniej ciąży bo plamilam, wiec dopochwowo nie bardzo mi pasowała, a teraz jestem wdzięczna mojej lekarce że dostalam ta dowCipna.
Anna skoro lekarz mówi ze jest w porządku to na pewno tak jest! Głową do gory!;-)
 
PIetrucha Gratuluję wizyty!!! Piękna dzidzia!!! Odpoczywaj, nie stresuj się (łatwo mówić, wiem) i bądź dobrej myśli:tak:

Aniu Twój maluszek również piękny!!! Zaufaj doktorkowi :tak:i też bądź dobrej myśli!!!!
 
reklama
Do góry