reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Samba dzięki za odpowiedź ale mi zdjęłaś kamień z serca.
Słuchajcie mam nietypowe, ale bardzo przyziemne pytanie czy można uprawiać sex na tym etapie ciąży>
Póżniej wiem, że mozna o ile nie ma przeciwskazań ale myślę,że przy tych bólach jak na @ można?
 
reklama
Bluecaat gratuluje udanej wizyty :-) !
Sarenka ja póki co postanowiłam się nie seksic ;-) na pierwszej wizycie p.doktor zabroniła współżyć, a jak byłam teraz w poniedziałek to byłam taka podekscytowana moim Bąbelkiem, że zapomnialam zapytać o tą jakże istotną sprawę :-) . Do kolejnej wizyty tzn.13 listopada obowiązuje ZAKAZ WJAZDU ;-)
 
Jak sie plami to nie wolno seksu al jak wszystko ok to hulaj dusza:)))


Usg nt to genetyczne,robi sie w 12 tyg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Samba NT jest to jeden z parametrów sprawdzany podczas USG, inaczej przezierność fałdu karkowego, którą lekarz mierzy ok. 11 - 13 tc. Nie powinno przekraczać 2,5. lekarz sprawdza też wtedy czy jest widoczna kość nosowa dziecka. Zbyt duża przezierność i brak kości nosowej może świadczyć o trisomii 21 (zespół downa)
 
Do góry