reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Sarenka wydaje mi się,że to bardzo dobry wynik,ja w 5 tygodniu miałam 1340,a Ty ponad 5 tys,to dobrze bo norma w tym tyg według tego co dostałam w laboratorium to 217-7138 mIU/ml:-)
 
Jestem po wizycie. Kruszynka ma 6,3 mm i na USG wychodzi 6 tydzień i 3 dni, czyli tydzień do tyłu niż ja to wyliczyłam, ale to jest niewielka różnica. I jest bijące serduszko. Następna wizyta 5 listopada.
 
Ja też mam nadzieję, że jest oki, tylko martwi mnie ten brzuch, że tak mnie boli jak na okres i nie wiem czy brać nospe czy nie. Ból jest znośny ale nie wiem czy to nie za długo trwa, że się czuję jakbym miała za chwile dostać okres. No i ten w pachwinie taki rwący jakby z przetrenowania. Teraz mnie nie boli ale większość czasu boli wizyta jeszcze za tydzien w poniedziałek:(
 
Sarenka mam identycznie ,ból jak na okres i takie rwanie ,ciągnięcie w pachwinie,lekarka powiedziała,że to normalne i spokojnie nospę można brać bo też się martwiłam tym dziwnym bólem.
 
reklama
Samba, mi się wydaje, że malutkie to dzieciątko. Ale może jest duże... Nie wiem :-p

Sarenka, się nie przejmuj tymi bólami, mnie do tej pory pobolewa brzuch. Przy tak wczesnej ciąży to normalne. Głowa do góry :happy:
 
Do góry