reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

gratuluje udanzch wizyt:) ja dzis tylko w poradni genet. bylam. wszystko ok, pani dr kazala mi jeszcze isc na echo serca malenstwa. jest ok:)
pzdr!
 
reklama
Mea a z tym dowcipnym to mnie zaskoczylas bo mi ostatnio zrobila takie szybkie dopochwowe usg wlasnie zeby szyjke sprawdzic...
 
Mi wczoraj robił USG przez brzuch i mówiłam mu, że zależy mi też bardzo na sprawdzeniu długości szyjki i myślałam, że mi będzie szyjkę przezpochwowym sprawdzał. Ale normalnie przezbrzusznie zmierzył długość szyjki. Ale i tak mnie ginekologiczne nie ominęło, teraz tak sobie myślę, że niepotrzebnie lazłam na samolot. Mogłam powiedzieć, że skoro szyjka ok w badaniu USG to może nie ma co tam grzebać. Ale wczoraj to byłam w "wizytowym amoku" więc nie myślałam "jasno"
 
melduję się i ja ;-)
na wizycie wszystko ok, wyniki w porządku, łożysko się podniosło i jest na swoim miejscu, jedynie przepisał mi czopa, bo na cytologii wyszedł jakiś grzybek
z dzieckiem również wszystko dobrze :tak:
i okazało się, że będę mieć synusia :-D
mea, możesz mi zmienić na liście ;-) imię prawdopodobnie Marcel, w sumie to był tez nasz typ przy pierwszym dziecku ;)
a nastepna wizyta 28.01 z usg połówkowym
Gratuluje synka :)
Iza gratuluje :)
Ja tez juz po. Wlasciwie nie mam wiele wiesci, dalej duphaston [odstawiamy przez kolejny tydzin - dwa]
Dziecko rozwija sie dobrze, termin dzis wyszedl na 4.06 [2 dnie wczesniej niz OM]
Heh i tyle, fotek ni ma, dziecko niewiem co robilo - bo z mezem bylam na USG i on ogladal, nie ja :D
Ominelo mnie badanie dowciapne :D:D HeH

Kolejna wizyta za 4 tyg - na polowkowe sie bede umawiac za 2 [u innego lekarza] to moze wtedy co poogladam wiecej :)
Gratki!
Dziewczyny. Gratuluje udanych wizyt :tak:

Ja sobie dziś zafundowałam wizytę "extra" co prawda we wtorek idę do szpitala i podejrzałabym maluszka, ale przez ostatni tydzień miałam tyle stresów, że dziś już zaczęłam się stresować czy to wszystko nie zaszkodziło maluszkowi lub mojej szyjce. Więc dla uspokojenia poszłam na USG, ale nie byłam u swojego gin. prowadzącego tylko u innego lekarza u siebie w mieście. Najbardziej bałam się o szyjkę, ale jest dobrze - tzn nie skróciła się od ostatniej wizyty. Z maluchem wszystko dobrze. USG chyba z 10 min mi robił... ale płci nie poznaliśmy bo pępowina leżała między nóżkami :confused2::laugh2:
wymiary: CRL-91,1mm, BPD-28,8mm, FL-16,9mm, HC-112,2mm, serducho pięknie biło.
mam 4 fotki ale nie wyszły tak super jak na USG mojego lekarza. Słabo widać ale ważne, że jest :)

Robiąc to zdjęcie gin śmiał się, że facjata jak z hallowen:

Zobacz załącznik 601941

A tutaj od boku, ale słabo widać:

Zobacz załącznik 601942
Gratuluje:) a dzidziusia ślicznie widać :)

Ja już wariuje, nie mogę doczekać się wizyty :( ciągle mnie nachodzą myśli, że jest coś źle... co prawda zaraz daje sobie klapsa, ale taka niespokojna ciągle jestem :(
 
Ja już wariuje, nie mogę doczekać się wizyty :( ciągle mnie nachodzą myśli, że jest coś źle... co prawda zaraz daje sobie klapsa, ale taka niespokojna ciągle jestem :(


Czułam się wczoraj identycznie, dlatego zapakowałam się w auto i pojechałam na USG ni czekając na wizytę u swojego gina :) dziś jestem oaza spokoju :)
 
Izabela gratuluje Synka
Tekla super ze szyjka ok
Emotion ja dalej luteiną i jeszcze długo.Po dupaku mnie watroba boli
Mea można czasem nie ma innego wyjścia jak mama bardzo otyła.I jeszcze lekarze szyjkę też tak mieżą
 
kaira widoczie lekarz wie co robi ... ja tez do szczuplych nie naleze jak wiesz i jakos tam sobie radza :)

no wiec ja juz po wizycie - bedzie na 100% dziewczynka (teraz przekonac meza do Alicji :) )
od glowy do pupy na ponad 13 cm i wazy juz ponad 20 gram :) ogolnie jest troszeczke mniejsza niz wskazuje termin z om tak minus 6 dni :)
poogladal narzady i wszystko ok :) nie wszystko jeszcze dobrze bylo widac dlatego na polowkowe umowilam sie dopiero nastepnym razem i zrobimy film :)
poogladalam malego szkraba w 4d i chcialam zeby pokazala buzke ale gdzie tam - uparte toto jak tatus !!! nie pokaze i juz !!
obie piastki na oczkach i tylko boksowala sie z glowica usg ... raz tak przywalila ze bylo widac jak centralnie wali w glowice :) nawet doktorek sie zaskoczyl i powiedzial ze juz nie bedzie sie z nia boksowal bo jak uparta to trudno :)

dostalam znowu ze dwie fotki ... jedna z piachami an buzioli a druga w calosci w 2d
jak mi sie przesla na poczte do doloze :)
 
reklama
Do góry