reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry

A ja się dziś wyspałam i mi świetnie. Mimo, że pobudka nastąpiła koło 6:00.
Idę po kawę korzystając z chwilki spokoju.
 
reklama
Witam!

U nas jakoś dziwnie dzisiaj, Oli obudził się przed 7 (SZOK jak na niego!) po czym o 9 poszedł spać!
 
dziewczyny witam,

ja dzisiaj z prośbą do Was.

gdyby któraś w Was miała ciuszki na dwulatke lub znajomych ktorzy mają to.. zresztą same poczytajcie

Mala Zuzia Mackielo walczy z bialaczka limfoblastyczna, prosze pomoz jej - Onet.pl Blog

kiedyś Wam pisałam ze córeczka moich znajomych ma białaczkę i przez NIą lub dzieki Niej zaangażowaliśmy się w pomoc dla chorych dzieci .
ta dziewczynka to akurat obca osoba, ale w kiepskiej sytuacji finansowej i rodzinnej.
zresztą każda z nas jest mamą i wrażliwość na te rzeczy się zmieniła.


to tylko prośba z mojej strony. niektórzy nie lubią takich rzeczy więc wtedy niech nie zaglądają :)

całusy. Lindsay
 
Witam!!! ja dzisiaj mam wolny dzień ale od samego rana na chwilę jeszcze nie usiadłam
:-)
Rano pranko, prasowanki, potem spacer z Julcią.Po powrocie drzemka małej a ja w tym czasie obiad i ogólne sprzątanko.
Teraz Julka zajeła się zabawkami a ja siadam na chwilę do komputera z kawka w dłoni.
Jutro ide na 6.00 do pracy a popołudniu przychodza do mnie goście( mam urodzinki) i znowu nie odpocznę.Jednak urodziny ma sie tylko raz w roku, więc musze wytrzymać.:baffled:
 
ojej. ostatni wpis o 16.42:confused:

Doxa- w szkole ok. teraz przyszedł czas sprawdzianów i prac kontrolnych. jedną mam juz za sobą, zostały jeszcze 3:-D

szkoda ze nie mogę sie dostać do galeryjki. nawet nie wiem jakie duze te Wasze dzieciaki. juz niestety zostane pod lindsay1:wściekła/y:
 
Dzien dobry, mgla niesamowita moze sie pojawi slonce to pojdziemy na spacer. Czuje sie nawet wyspana, klilka malych pobudek w nocy bylo.
 
Dzień dobry,
Dziś w nocy Natalia znów się budziła, ale szczęsliwie nie na jedzenie tylko na przytulenie. Szkoda tylko, ze to długo trwało. No i średnio wyspana byłam, ale już mi przeszło.
 
Witajcie!

Lindsay no tak skoro zachciało Ci się być znowu "uczennicą" to też musisz uczyć się do sprawdzianów!
A w sprawi nicku, kontaktowałaś się z adminem? Nic się nie da zrobić??

Magdusiek ano szkoda, że dłuższa podbudka, ale dobrze że bez jedzienia!

U nas też dzisiaj pobudka nad ranem na jedzenie! Ja to już nic nie wiem, raz Oli nie je w nocy, raz je ...
 
Witajcie,

dawno mnie tu nie było - jak zawsze brak czasu - u nas wszystko ok - Ignacy szaleje i robi się coraz bardziej niezależny - rośnie mi mały terrorysta, muszę nad nim pracować :tak: ... ja powoli przymierzam się do powrotu na pełen etet - może od stycznie... no i marzą mi się już narty - tylko nie wiem gdzie pojechać - może Białka Tatrzańska, a może Austria...

mam nadzieję, że wszystko u was ok - buziaki
 
reklama
Do góry