reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
jazz, fajne toto.... :-)

troche drogo sobie licza, bo to przeciez nie jednorazowa impreza... ale jeszcze niewiele takich miejsc jest, wiec pewnie stad ceny...
 
Jazz, przejrzałam dokładniej, bardzo mi się podoba to coś, chętnie pojadę zobaczyć na żywo i sprawdzić jak Natalce się spodoba, ale jak znam moją córeczkę to będzie zachwycona.
 
jest spis, ale nie wszystkie zajęcia są jeszcze uruchomione - pewnie nie mają kompletu - a zniżka by się przydała (dla nas grupowa) :-)
 
reklama
napisali tez, ze piewsze zajecia gratis... :-)


zastanawiam sie, gdzie to dokladnie jest... nie kojarze kompletnie, nie wiem, czy juz bylo otwarte kiedy tam chodzilysmy... pamietam tylko to takie na srodku, gdzie byly poduchy i zegary, ale to chyba nie tam...
 
Do góry