reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

a tak przy okazji szczepień, wiecie, że za granicą wszystkie dzieciaki są szczepione przeciw chorobie meningokokowej. Tak słyszałam.

Dziewczyny spoza granic Polski, czy to prawda?
 
reklama
dzieki Syla....

Krystian w zasadzie nie choruje, raz mial katar 9-dniowy i tyle... ale ja sie obawiam, ze nam Kamil moze jakies cholerawieco z pracy przyniesc... on ma dosc specyficzne kontakty, ostatnio najczesciej z Czeczenami i Ukraincami, a o tych regionalnych mutacjach grypy tyle sie ostatnio mowi... :dull:


Elvirko, gratulacje, to sie Tobie naleza... ;-)
 
Najlepszego dla Nadii i Oli i Tymka!
patka, jak milo, ze pamietalas. i dziekuje - lepiej.

czesc Misiu! szczepic mozna, ale nie trzeba. ja nie szczepie

syla, w USA szczepia pneumokoki, wiec na zdrowy rozum meningo- pewnie tez. wiesz, dlatego obie szczepionki sa na polskiej liscie zalecanych = powinno sie zrobic, ale panstwo jest za biedne. czyli jak zwykle...

a nasz tata ma urlop, ja zapieprzam jak glupia, chyba musze zrelaksowac sie u fryzjera :tak:
 
Ja pamiętam Krystiana chorego przynbajmniej dwa razy.

wróciłam do domu, super było, moje dziecko zachwycone, wracajac przywiozłam spiworki do wózków, bo kocyki są be i nalezy je zrzucić, wywalić, skopac i co sie da.
A co się dzxieje z Anną??
 
to moze nie tego Krystiana... ;-)

raz jeden jedyny, wtedy po IKEA....
aha... i raz mial podwyzszona temp. przy zebie... dostawal tez Sterimar zima do noska, bo mu sie kluska suszyla na mrozie, ale to raczej nie choroba... ;-)
natomiast nadal nie wiem, czy szczepic, czy nie....



co Natale tak zachwycilo???
 
I jeszcze gorące życzenia dla Nadii!!!

To przez brak dostępu do listy, jak nie widzę paseczków, to nie wiem kto ile i kiedy:zawstydzona/y:

Dziękujemy za życzenia i słowa wsparcia. Zwolnienie mam do piątku, w sobote tymonkowa imprezka, muszę się wykurować. Mały też. A w pracy niech się bujają. Jak kuba i tak dalej...

Teddy, klimaty naprawdę sielskie

Gratulacje dla Ignasia
 
reklama
Do góry