reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam kobietki!!!
Baaardzo bardzo dziekujemy za życzenia dla Dawidosa:-)

jednocześnie przepraszam wszystkich jubilatów których przegapiłam:-(

sama nie pamiętam kiedy odpadłam więc na wszelki wypadek:

Olivierku, Tymusiu, Natalko, Jakubku, Laurko, Krystianku, Olivko, Nicolko, Jasiu, Maciusiu, Igusiu, Anulko, Oliwko, Weroniczko (i mam kłopot czy znów kogoś nie pominęłam) życzę Wam wszystkiego co najwspanialsze, najpiękniejsze i najsłodsze z okazji ukończenia przez Was pierwszego roczku
 
reklama
Ach no i trochę tłmaczenia,
Jeszcze jakoś nie mogę sie pozbierać do kupy po ostatnich przeżyciach, dlatego nie zaglądałam:-(
Ale dzis byłam pierwszy dzień w pracy i jakoś nie mogłam nie zajrzeć na bb, (uzależnienie ;-) ?), no ale nie odważyłam sie w pracy nic pisać więc odmeldowuje sie teraz

A tu widzę znów choróbska :-(
Magdusiek co się dzieje z Natalką????
Kurczę przez to zimno boję sie że i my cos podłapiemy, brrr

Ach i mamy nową koleżankę
Joasiu - witam serdecznie pisz do nas jak najczęściej
 
Patka, kochana, mam nadzieję, ze u Ciebie ciut lepiej, pewnie, że ciezko się pozbierać, wiem, bo sama to przerabiałam tylko wcześniej.

Natalka sie przeziębiła chyba po prostu, w sobote była za lekko ubrana i podejrzewam, ze wtedy cos tam ją zawiało, niby przez 5 minut byla na zewnątrz ale wystarczyło.
 
Kurczę wpółczucia Magdsiek :-(
Jeśli teraz dzieciaczki jeden po drugim tak szybko chorują (i to tylko przez jesienne pogody) to aż boję sie myśleć co będzie jak zaczną chodzić do przedszkola
 
Nie no muszę wiać spać, ale może jutro uda mi sie zajrzeć i cos więcej podczytać ;-) - bo jutro mam badania i wolne od pracy :-) (zdaje się że ze mną Vertigo miała jakiegoś doła giganta - mam nadzieję ze już jej lepiej)
 
Patka, ja myślę, że nie ma siły, musza przez to przejść. Natalka nie ma innych objawów niż kaszel, moze trochę jej z nosa leciało wieczorem, ale boję się, ze jakas franca sie przeniesie na płuca czy sokrzela i będzie draka.
Ja jak byłam mała non stop miałam zapalenia oskrzeli przechodzące w zal=palenia płuc, przestalkam jak dwa razy zimą wyjeżdżałam w góry.
 
dziendoberek... :-)

my cos zle znieslismy powrot do domu... :dull:
ja sie budzilam co godzine i wszystko mi.... smierdzi niemilosiernie...

Krystian zasnal dopiero po 22, po raz pierwszy w zyciu, i to nie obeszlo sie bez placzow... co gorsza, on sie teraz nauczyl ryczec jak zarzynane prosie: ryczy, przestaje, sprawdza reakcje i znow, ze zdwojona sila, ze go chyba pol dzielnicy slyszy... na szczescie szybko rezygnuje, bo my nie reagujemy... :-)


Patka, trzymaj sie cieplutko....

a wszystkim chorowitkom zdrowka zycze...
 
Witajcie,

oooo i Teddy powróciła. Cześć Teddy! Fajnie że odpoczęłaś ale nie fajnie że się nie wyspałaś:-)

Zdaje się że dziś Nadusia obchodzi swoje święto i Oliwka naszej nowej koleżanki Joasi.
Dla Szanownych Jubilatek serdeczne życzenia, zdrówka, zdrówka i uśmiechu, uśmiechu!!!
 
reklama
Patka, witaj kochana po przerwie. Cieszymy się, że już lepiej. Trzymaj się!

Magduś, a co to słyszymy? Natalkę coś bierze? Biedulka. Oby się dzielnie trzymała. Ucałuj Natalkę!!!

Doxa, wiem, że można na Ciebie liczyć i jakby co to mi przypomnisz kto ja jestem;-)
 
Do góry