reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

O rany, teraz zobaczyłam:zawstydzona/y:

Weroniczko, duży buziak, na przeprosiny i życzenia wszystkiego najlepszego od najbardziej gapowatej ciotki świata:zawstydzona/y:
 
reklama
Drzewko, Natalka trochę ponad godzinę temu obudziła się po drugiej drzemce, dałam jej dłuzej pospać, bo ma kaszel i uznałam, ze może wyśpi chociaż trochę ew. bakterie. Ale tego odpadania o tej porze zazdroszczę. Co prawda u nas jeszcze nie ma taty, więc możeto i lepiej, że Natalia chodzi spać późno, przynajmniej choć chwilkę z nim pobędzie.

A co się dzieje z Karen to pojęcia nie mam. Chociaz coś mi się plącze, że miała u kogoś mieszkac, może ma kłopot z netem?
 
Dziękujemy za życzenia "najbardziej gapowatej ciotce świata" :tak:
Jejku, z tą jedna drzemką to się porobiło. Niuńka śpi do 6 wstaje z nami i my zmykamy do pracy. poźniej zasypia juz o 9 na godzine, dwie a poźniej cały dzień już nie śpi. i od szóstej zaczyna się wielki odpływ. chyba musimy przesunąć pierwszą drzemkę na poźniej.
Magdusiek chyba masz rację z Karen. Może wkrótce się pojawi. I faktycznie skoro Kamil wraca tak poxno to Natali sie dopasowała. jednak te dzieciaczki to są mądre !:-)

Jejku mała śpi a dzisiaj niestety w pracy gadałam za długo przez telefon ;-)i muszę kończyć robotę w domu. a ma byc podobno fajny film.
 
a jutro skończyc nioe mozesz? ja codzienmnie przesuwam "na jutro" prasowanie. ale dzis byłam madra i gdy Natalia spała to i ja się połozylam na godzinę więc kto wie, moze dzis/?
 
tak ja też miałam dzisiaj prasować... ale za to będę pracować...
nie mogę na jutro, bo jutro pracuję w takim projekcie co to nawet przerw nie robią i pięścią w stół trzeba walić jak sie chce. ( czy możecie sobie wyobrazić drzewko co to wali pięścią w stół :-D) zmykam do głupiej tabelki więc.
 
witajcie,

kurcze, ja jestem strasznie w tyle z życzeniami dla maluchów za co bardzo przepraszam, a więc:

OLIVKO, DAWIDKU, WERONICZKO ŻYCZYMY WAM SAMYCH CUDOWNOŚCI I RADOŚCI - ROŚNIJCIE ZDROWO !!!!
 
czesc muffinki!!!

my od godziny w domku... :-)

ogolnie chyba wypoczelam...
dla wszyskich urodzinowych najlepsiejszego... :-)


....na razie tyle, ide czytac... ;-)
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim,
Natalia własnie zasnęła, mam nadzieję, że dobrze będzie spała, szuszczy jak złoto, jutro lekarz, obawiam sie o oskrzela i płuca, coś za ciężko oddycha i kaszle mokro.
 
Do góry