reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Magduś, mnie kawka nie rusza, zwłaszcza tak słaba jak pijam ;-) Piję ją wyłącznie dla smaku!

No dobra to ja się żegnam i biorę do pracy! Właśnie sobie uświadomiłam że jutro nie będę miała kiedy nad tym posiedzieć i nie mam wyjścia, muszę dzisiaj!!
Pa, pa!!
 
Papa,
nie będę pisała sama do siebie, też się pożegnam.

I trochę za szybko, ale nie moge się doczekać:
Igusiu kochana, wszystkiego najlepszego!!
 
No i wena przyszła :-) Właśnie wysłałam moje wypociny!

A przyszłam złożyć życzenia Idze:


Kochana Iguniu wszystkiego naj, najlepszego! Rośnij zdrowo!!!

 
Witam, witam!

Fajnie ... ostatnia się żegnam, pierwsza witam ... ;-)

U nas nocka średnia, Oli się budził i jęczał, podkarmiłam go piersią to usnął na dobre
 
reklama
dzień dobry,
noc koszmar - zaczęło się kolo północy, Natalia obudziła się, rozejrzała i zaczęła wołac tatę. Zjadła, usnęła, ale po 300 obudziła się i znów tata, tata. Wojowałam z nią do 5:00, piers, łóżeczko, chwila snu i to samo, w któryms momencie było mi juz wszystko jedno gdzie zasie, czy ze mna czy u siebie, ale u mnie czuła zapach taty, wstawała i szukała itd. jakos 20 po 500 usnęła na dobre, padła ze mnie na łóżko, przeniosłam ja i poszłam spac.
o 800 natalia poweitała fdzien w przesikanym body, no w sumie duldała długo i duzo, więc n9e dziwota...

jestem nieprzxytomna,.
 
Do góry