reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Drzewko wiem, że Wy dalej, ja utknęłam na poprzedniej stronie ... ach to nowe forum! Chyba nigdy się nie przyzwyczaję i nie polubię :-(

Magduś podziwiam Cię, że Ty nadal chcesz mieć więcej dzieci ;-)

Lindsay to może Ty powinnaś częściej chorować ... tzn. tylko chodzić na L4!

Vertigo trzymaj się, jak jest źle, to potem zawsze jest lepiej! Pamiętaj raz na wozie raz pod wozem. Już niedługo będzie lepiej!!!! Musi być! I tego się trzymaj :-)
 
u mnie telefon nie dzwoni, ale zawsze mamy cos do zrobienia na komputerze. i to mnie wkurza najbardziej, bo juz i tak duzo spedza czlowiek w pracy , a tu poetem jeszcze tabelki, duperelki i tak mija wieczor.czasami wygladamy jak nienormalni- ja przy jednym laptopie, Michał przy drugim i właczony telewizor. makabra .

I tego właśnie nienawidziłam w tej pracy!!! Bo oczywiście te godziny przed kompem to w ramach hobby i zabicia wolnego czasu! Bo w pracy to jest się w terenie!!
 
Drzewko, a tiramisu stoi i czeka ;-)

Doxa, no chcę... a jak mijam wózki z bliźniakami to mówię Ci, aż mnie skręca. A tyle ostatnio ich widze.
 
Tyle, że Wy obok siebie macie szansę siedzieć,a u ans to wiesz, słabo.
W nowym mieszkaniu Kamil planuje mieć swój komp[uter z trzema monitorami, ale Natalka będzie miała ubaw ;-)
 
o trzecim nie wspomniałam, bo juz nie chciałam wyjsc na całkowita idiotke.co z tego ze siedzimy kolo siebie skora nawet czasami gadac nam sie niechce. taki niestety produkt uboczny pracy z ludzmi- gadasz i gadasz a w domu cisza. no wlasnie magdusiek, ze Ty wciaz i wciaz masz chęc na nastepne dzieci to naprawde super.
 
reklama
Do góry