reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

i ja sie witam:-)

IGUNIU KOCHANA STO LAT PRZYJEMNOŚCI I SLODKOŚCI ZYCZY MACIUŚ Z MAMĄ

WOW juz czwarty dzieŃ sie udzielam na forum. i ostatni jutro wracam do pracy
 
reklama
Witajcie Kochane kobitki,

co ja się dowiaduję...co to za smutki tu były??????
Nie smutać się!!! a jak dopada to myśleć że niedługo minie!!!
Lindsay się wykaraskała z choróbska to teraz Vertigo dopadło?
Trzymajcie się i nie dawajcie! Dużo zdrówka i pogodnego nastroju Wam życzę!!!

Doxa, to gratuluję przygotowywania szkoleń - fajna sprawa.

Drzewko, dobrze, że Ty stałaś na straży i robiłaś co mogłaś aby poprawić dziewczynom nastrój!!!

Wiecie, że jak się położę ok 22.00 spać to jestem wykończona rano. Mam nadzieję że to jesień i przejściówka. Zwykle 21 padam:-)

Magduś nie wiem jak Ty jeszcze funkcjonujesz, poważnie. Łykasz jakieś witaminy? Iga budzi się tylko 2-3 razy w nocy no i ja kładę się baaaardzo wcześnie z kurami i nie czuję się wyspana a Ty to już nie wiem....
Muszę Cię chyba wspomóc witaminkami przy najbliższej okazji!

No i dziękujemy Wam kochane z całego serducha za pamięć i życzenia.Całuski!
 
Oli chyba jest chory :-( Pokasłuje, tak grzechocząco, woda z nosa leci i do tego rano machnął kupę na żadko! O rany jak noworodek, całe plecy, nogi były brudne ... wyszło bokiem z pieluszki ... daaaaawno czegoś takiego nie widziałam ;-) Takie rzeczy jednak szybko się zapomina!
 
Doxa - zdrówka dla Olinka
Syla - nie biorę witamin żadnych, pewnie powinnam... w ogóle powinanm do gina pójśc, miałam jakoś w październiku, ale czasu nie ma, zapisze się na listopad, będę miała z kim Natalię zostawić, a nie ją ciągać na Żelazną, jeszcze się przestraszy, że ją oddaję ;-)
 
Dzięki dziewczyny, VET już zamówiony, będzie wieczorem ... zobaczymy co powie. To nasza pierwsza poważniejsza infekcja! Szczęśliwie, póki co nie ma gorączki.
 
Doxa, mam nadzieję że skończy się wspomaganiem (syropki, ziółka) i bez leków. Ucałuj Olinka od ciotki Syli.

Magduś, witaminki dla Ciebie są już w mojej torbie.:-) Przy najbliższej okazji Ci dam, tylko mi przypomnij bo ja mam pamięć dobrą ale krótką.
 
Witam wszystkich :-)

WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO DLA IGULI :-D. DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY ŻYCZĄ NATALKA Z MAMĄ

Dużo zdrówka wszystkim chorowitkom małym i dużym. :-)

U nas katar jakby mniejszy. Wczoraj i przedwczoraj Natka strasznie kaszlała ale to pewnie rezultat podawania deflegaminu. Mam nadzieję ze do jutra jej przejdzie wszystko, ale w razie czego w poniedziałek chyba nie bedziemy iść na basen. Zastanawiam się poważnie, czy nie zrezygnować - już 2 zajęcia opuściliśmy, a teraz trzecie :-(


 
Doxa, dużo zdrówka dla Olego. We Wrocławiu to jakaś plaga zachorowań wśród maluszków - w przychodni bardzo dużo małych pacjentów. Dobrze, że Oli nie ma gorączki. Pewnie dostanie jakiś syropek i mu przejdzie :tak:
 
reklama
My tez wpadlysmy zyczyc
Iguni wszystkiego kochanego!
Zdrowka, radosci z gosci,
usmiechu, zabawek, duzo mamisi tatusia, braciszka.....kolezanek, fajnych kolegow, ech co sobie tylko zamarzysz Igusiu:-)
 
Do góry