reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dzień dobry,
znowu gadam ze sobą :-)
Natalia wstała o 23:00 i bawiła się ze mną do 1:00. O 1:00 srednio chciała spać, ale ja już nie wyrabiałam, szczęśliwie udało się ją wyciszyć, zasnęła. Nie liczyłam pobudek, ale na dobre wstalyśmy teraz, oczywiście po porannym ciumkaniu ;-) Ale jeszcze nie wiem co się dzieje wokół.
 
magdus, gadasz sama ze soba - w 6 watkach od gory Twoj post jest ostatni :tak:

u nas srednio. byla dwugodzinna pobudka, no ale trudno sie dziwic jak nochal zapchany. Antonina panicznie boi sie fridy. wyje jak tylko widzi to ustrojstwo. ale trzeba przyznac, ze gluty frida wyciaga super!
 
pustki.pustki.przykro ze sie tak porobiło :(ja chora- od ubikacji oddalam sie tylko na 5 m. porazka. co zjem to oddam.oglądam pansjonat pod różą i dogorywam. Mały u mamy + przyjechała teściowa.
 
nie byłam, bo to rotawirus. ide po południu po zwolnienie. stawy i mięsnie tak bolą, ze nie możliwe aby to było zatrucie pokarmowe. wiec musze sie poprostu "wyczyscic"wiesz ja domorosły lekarz jestem :)) . takie zboczenie zawodowe hihihih
 
reklama
Witajcie!

A u nas nocka super! Synio obudził mnie o 8:40. Ale za to noc z soboty na niedzielę to koszmar! Nie wiem co się działo? Może pełnia? A może za dużo wrażeń było w sobotę ... i dużo dzieci ... i obcych ludzi ... i ognisko ... sama nie wiem ?? Na szczęście dzisiaj w nocy było Ok i właśnie przed chwilką Oli usnął .. ufff chwilka dla mamy!

Lindsay może masz grypę żołądkową? Te bóle mięśni by na to wskazywały! Trzymaj się i nie dawaj choróbsku!
 
Do góry