reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześć dziewczyny,
Ja już co prawda jestem mamą od ponad 2 miesięcy, ale weszłam sobie poczytać i przypomnieć jak to było jak mojego synka jeszcze nie było. No i moja koleżanka ma termin na październik i pomyślałam sobie, że może tutaj bywa (bo kiedyś jej mówiłam o tym forum). No iznalazłam Cię orzeszku jeden!!!! :laugh: Nie zgadniecie po czym poznałam! Po dziecku! Zobaczyłam zdjęcie usg i stwierdziłam że to jest chyba mała krupka od tej mojej kumpeli... Dopiero potem spojrzałam w bok, a tam jak byk jej zdjęcie!
Pogłaskajcie swoje brzusie ode mnie i Jacusia i tzrymajcie się cieplutko. A Ty orzeszku jeden skrobnij coś czasem do mnie!!!!
Buźka
 
reklama
Widzę ,że znowu weekend i dziwczyny odpoczywają. Bardzo dobrze, musimy nabierać sił przed pażdziernikiem.POZDRAWIAM!!!!
 
ach Kasia, ja nie wiem czy odpoczelam, ogladalismy wlasnie koncowke Tour de France, jej, ale sie podenerowalam ;)
ale siedze jak ten gluptas do konca i sie denerwuje.....no nic,

widze ze tu mnie klezanka publicznie zawstydza ;) ale Wy wszystkie jestescie swiadkami, ze ostatnio mam mniej czasu....gorek faktycznie powiedzial mi o forum - jest bardzo w pozadku ;)
ja do Ciebie napisze, Ty sie nie boj ( a Wam w tajemnicy powiem, ze to ona ostatnio nie odpisala na mojego maila ;))

Milego weekendu Wam bardzo zycze :)
 
ciekawe, czym akurat sobota różni się od innych dni... ;)
z resztą, no ile czasu mozna mężom poświęcać, żeby nie mieć chwili czasu na chociażby przywitanie się... ::)
 
no tak... :p

a ja mam dziś maly jubileuszek... ;)
200 dni za mną...
80 przede mna...

a dopiero co test robiłam... :)
 
reklama
Witam wszyskie mamusie,
Jak to w weekendy bywa widzę ,że mamusie unikają forum. Sprzatają czy robia zakupy? :-)

Teddy - test.... faktycznie jakby to wczoraj było :-)

Lucky - a nam już 78 dni pozostało :-) ojojo
 
Do góry