reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
magdusiek bardzo się cieszę że już po...normalnie siedzę, czytam Twoje wczorajsze posty i ryczę...ze wzruszenia :) pozdrawiam cieplutko
Witam Was moje dziecko poszło spać o 22.30 i wstało o 6.00 nie wiem jak on tak wydala ale ja jestem padnięta :(
 
Bry :)

Magdusiek super że już w domku i że już po i szpital za Wami:)

Kama śpi.. a ja dla odmiany chyba zaczynam na bezsenność cierpieć ::) Kolejny dzień z rzędu od 5 na nogach.. a potem się dziwię, że o 22 padam ::)
 
hey kobitki!
Zuźka znów ma temperaturę. :( Ja już nie wiem co jej jest... Syla chyba napisała że panuje u was teraz trzydniówka. CZy ona faktycznie trwa 3 dni? I objawia się tylko gorączką? a może to na ząbki, bo w końcu ma ich tylko 2.
P.S. możecie mi napisać w skrócie co stało się Natalce?
 
dzień dobry :)

No i super się spi w domu, Natalka tez juz dawno nie miała takiej ocy, dwie pobudki, rzadko, super się wyspałam, ona tez.
Mała - Natalia miała guzka na powiece, trzeba było wyciąć, bo on rósł razem z nią, a u takich maluchów to się robi pod narkozą.
 
ojej magdusiek! nawet sobie nie mogę wyobrazić co przeżywałaś.... ale cieszę się, ze jesteście już w domu. mam nadzieję, że juz wszystko będzie ok. Co to za guz?! Powiedzcie mi ską się biorą takie rzeczy u takich małych dzieci?! Nie potrafię tego zrozumieć...
 
U Natalki to było wrodzone, są takie rozwojowe, jeszcze z okresu życia płodowego. Taki kaszak pomieszany z jakimś badziewiem. POnoć te, które są na powiece są najmniej upierdliwe i najdelikatniejsze. Ja to się cieszę, że to było w miejscu gfdzie było widać, a nie np. na nerce albo wątrobie. NO, ale na 100% będzie wiadomo jak przyjdą wyniki.
 
reklama
Do góry