reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa pisze:
No ładnie Jolik, ładnie ... to się nazywa "dzień wolny od pracy" :laugh: :laugh:

Dokładnie, taki sobie zgotowałam wolny dzionek. Pracy mam przynajmniej do północy, ale, że ledwo na oczy widzę to kicham to i mykam do łóżka.
Jutrzejszy dzionek widzę w czarnych barwach :-(
 
reklama
Siemka Dziewczęta!
Doxa Olik mwygląda super w tym ubranku, szkoda że nie widać mu buźki.
Dzięki, że wkleiłaś i możemy zobaczyć też my, które nie mamy wejścia do galeryjki.
 
Magdusiek rozumiem co czujesz, bo ja mam to samo w domu, albo u rodziny męża. A my z Marcinem uważamy, że dziecko musi czasem się przewrócić żeby mogło się nauczyć, a jak nie będzie miało szansy się poruszać bo każdy chce nosić to kiedy nauczy się chodzić?
 
No właśnie ja też miałam wolny długi weekend a właśnie skonczyłam tłumaczenie do pracy na jutro. Ale pocieszam się, że ten tydzien pracy to tylko trzy dni. Nie żebym nielubiła swojej pracy (lubiE, a.e tęsknię za Niką).
 
Byłam w galeryjce!

Jolik Tymuś boski :) A Ty wyglądasz kwitnąco!! Długo Tymulekj usiedzi Ci w "kuchennym kojcu"?

Lindsay Maciuś rzeczywiście PRZYSTOJNY!!! A jakie ma ubranka superanckie!!!! Musisz go częściej pokazywać!
 
dziekujemy :)
no wlasnie chcialam napisac ze sie wsadzilam do galeryjki a tu prosze bardzo :)
ale widze ze zycie zaczyna juz tetnic na forum czyli jest dobrze.
 
patrze na suwaczki i powoli dochodzi do mnie ze my za chwile bedziemy swietowac pierwszy roczek naszych dzieci. :)
a nie tak dawno liczylysmy tygodnie... :)
 
hihi, u nas do roczku jeszcze daleko :)
Lindsay - Maciulek pierwsza klasa!

Spadam spać, zmęczona jestem, obejrzałam jakiś dziwny film i teraz mi gorzej.
 
Maciulek boooomba... :)


ja rowniez mialam weekend pracowity, ale nie az tak jak sobie zaplanowalam... ciagle mi ktos dupe zawracal i w rezultacie nie zrobilam nawet polowy tego, co zamierzalam (inna rzecz, jak ochoczo sie do tego zabieralam ;) )... a dzis wieczorem stwierdzilam, ze pierdziele i zainstalowalam sobie NWN... pogralam 3 godzinki i czuje, ze to nie byl dzien stracony... ;)
 
reklama
Do góry