reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Luszka, wiem o czym piszesz, mama Kamila najchętnmeij nie wypuszczałaby Natalki z objeć, cały cza stylko - ty sobei usiax, ja się nią zajmę, a ja siedziałam, ale obok Natalki na podłodze, bo gdy tylko siadałam przy stole to Natalia dziwnym trafem z podłogi lądowała na rękach. Chyba z milion razy powtórzyłam, że Natalia nie jest noszona, lulana, wożona do snu itd. Szczęsliwie mieszkaliśmy w hotelu i wizyty u rodziców dozowaliśmy. ja nie wiem, co jest na rzeczy,d ziecko się ładnie bawi, śmieje się, a i tak podniosą i będa nosić. Nic to, ze sie wyrywa ;) No i co chwila - oj, bo sie uderzy, przytrzymywanie, podtrzymywanie, ja ja nudziara mówiłam - nie, niech się przerwróci, niech sama, błagam, nie podtrzymujcie... kurcze. Po czyms twierdziła, że wie czemu Kamil późno chodził - bo go cały czas nosiła. Miałam ochotę dodać, ze pewnie dlatego też nie spał, bo mu szans nie dali ;D Al;e ogólnie było super, tym bardziej, że wpadliśmy też do moejj rodziny, a opórcz tego miałam czas dla siebie - z coffee heaven na wynos i na skwer - błogo.
 
reklama
Witajcie!!!!!

Oj dawno mnie tu nie było!!

My już po imprezach! Świętowaliśmy przez 3 dni :laugh: :laugh: Oli spisał się wzorowo i w kościele, i w na chrzcinach ... drugiego dnia już ciut gorzej znosił gości, a trzeciego miał dość ;)

Ależ się za Wami stęskniłam!!!!!!
 
och jak błogo.witam kobietki.
Macio spi, małz pojechal po wozek do mojej mamy a ja siadlam na chwile.
Magdusiek a kto to za dzieckiem lata o 22.00 ? ;) :)
Doxa fajnie ze bylo fajnie. :)
Luszka to moze moje dziecie sie rozraczkuje. Na razie to tylko podnosi sie do pozycji i..przybija gwozdzia glowa ;D Cale raczkowanie.
 
Tymi specjalnie dla Ciebie :)

Oli miał lniane białe spodenki i do tego lnianią białą koszulę z guziczkami w kształcie samochodów ;):

 
Dzień dobry
Doxa - super, że się udało. Ja się Olikowi nie dziwię, że trrzeciego dnia miał dosyć gości, w końcu to taki mały najazd sie odbył ;)
Lindsay - no ja latam, nie dość, że po 22:00 to czasem i po 23:00 ;D
 
reklama
Dziękuję w imieniu Olinka :) :-*

Zdjęcia będę wklejała jak pozbieram je od fotografujących ;) Na razie mam tylko kilka z naszego aparatu ...
 
Do góry