reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dziendobry kochane babiszony... :)

oj, starosc mi wychodzi.... napilam sie kawy wieczorem i dzis sie czuje, jakbym miala kaca... ::)
cos okropnego...
.... i jeszcze siwieje na potege... ::)
 
Witajcie!

U nas noc średnia - karmienie o 4 rano ::), ale za to pobudka o 8:20 ;)

Wiecie, już odzwyczaiłam się od zajmowania się Olinkiem bez pomocy, ostatnio ciągle ktoś był u nas w domu i nie musiałam cały czas pilnować synia ...
 
Witam po weekendzie. Ale na szczescie juz sroda, szybko ten tydzien leci haha.
A teraz juz gorsze wiesci. Tomek znowu chyba przeziebiony. 2 tygodnie temu przeziebil sie. Mial katar i goraczke. Na szczescie obylo sie bez antybiotyku a dzis w nocy budzil sie co chwile i tak plakal przez sen. A normalnie juz prawie do 6 wytrzymuje bez jedzenia. Caly dzien latal po dworze wczoraj. Kurde dopiero sie katar skonczyl. A nigdy nie byl chorowity. Moze to w koncu zeby. Bo 10 miesiecy prawie a dalej robi szeroki usmiech bezzebnymi dziąsłami:)
 
Hej hej

No i nie wytrzymałam, zajrzałam na bb

Wróciłam po wakacjach... i wróciłam do pracy :( :( :( Dziś pierwszy dzień, oczywiście pierwsze co zrobiłam to się poryczałam i dzwoniłam do domu czy wszystko ok   ::)
Jak będę miała troszkę czasu to popodczytuję co u Was
 
reklama
Do góry