reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cmok :)
Postanowiłam się troche uaktywnic nie tylko czytając ale tez cos napisac.
Po tak długiej przerwie to mimo czytania na pewno umknęlo mi duzo rzeczy. Niestety słuzbowy komputer skutecznie obrzydza mi siadanie do prywatnego :(
U nas bez zmian - przynajmniej większych. Macio ma 2 zębole, nie raczkuje , ale rwie sie do chodzenia. Alergie na razie zaginęły, ale pewnie nie poszły na zawsze.
W listopadzie przeprowadzamy sie do wiekszego mieszkania tzn wiekszego o pokój nie metraż :) Chwalę sie mimo ze jeszcze nie dostalismy kredytu ;D

Pewnie większości z Was nie ma, ale co mi tam popiszę trochę
 
reklama
witam i zmykam ;)

alez dzisiaj mialam pracowity dzien - przelecialam przez 100 lokalnych sklepikow, potem auchan. bata, 5-10-15, smyk, itepe... musze kupic nowe buty - jakos mnie tak wszystkie obcieraja ;)
 
a ja widzę ze Ty i Patka po spotkanku. "kolegowie " z chłopaków ?

ja tez wlasnie wziełam sie za układanie zdjęć. ależ sie tego uzbierało.
 
My dzisiaj byliśmy w Częstochowie poświęcić autko. Kupiliśmy w zeszłym roku, ale najpierw ja miałam zagrożoną ciążę a potem Nisia była za malutka na taką długą drogę. Dziś przejechaliśmy 500kilosów (tyle jest z Legionowa i spowrotem). Weronisia Spi padnięta po całym dniu wraże. Ale jestem z niej bardzo dumna, bo zawsze krzyczy i zaczepia innych a dzisiaj to robiła ale jak weszliśmy do kościoła i tam gdzie  trzeba być cicho to była bardzo grzeczna i nie krzyczała tylko coś po cichutku do siebie gaworzyła. Jakie te dzieci są mądrusie
 
A gdzie mieszkasz lindsay?
Bo od Legionowa przez Piotrków trybunalski i okoliczne wsie do Częstochowy nie pada i Sliczne słoneczko było.
 
Tymi to znaczy, że z Tymkiem już lepiej - od czego ta gorączka?

Jolik Tymuś ślicznie wygląda na tych nowych zdjęciach w podpisie, ale pyzaty i roześmiany
 
reklama
Do góry