reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
a Malgos byla niedawno.... wpadla, poogladala fotki i pojechala na wakacje... jak to Malgos... ;)


jak juz wyprobujesz akumulatorki, to powiedz, czy one faktycznie tyle moga... nie zeby mi potrzebne, ale wiesz, zawsze lepiej wiedziec, ze ma sie po co siegnac... ;)
 
Dobrywieczor.
U nas pada juz od kilku dni :( :( :( :(
Siostra przyjezdza jutro wieczorem, wiec mnie tu nie bedzie przez jakies 2 tygodnie. :( :(
Mala spi, ja wykapana i zaraz ide spac.
Ide troszke jeszcze poczytac.
 
Hej,
Leje, leje, leje :-(

Lindsay - fajnie Cię znowu widzieć ! Gratuluję nowego mieszkanka !

ilonak pisze:
Jolik Tymuś ślicznie wygląda na tych  nowych zdjęciach w podpisie, ale pyzaty  i roześmiany
Dzięki !!!
 
Czesc wszystkim :)

Hej Joliku. Dzieki. Myslałam o Tobie jak byliśmy na Śląsku, ale z racji upałow byliśmy tylko jeden dzień. Zwiewaliśmy szczybciej niż przyjechaliśmy. Zwykle jestśmy w okolicach łużyckiej.

U nas słonko, ale chmurki juz wędrują
 
Lindsay - szkoda, że tak krótko bawiliście na Śląsku. Fajnie byłoby się spotkać ... jak tylko kiedyś bedziesz w okolicy daj znać !

Co do pogody to nadal leje jak z cebra.

Doxa - wstań wreszcie i zdaj relacje z wczorajszej uroczystości :-)
 
Nie wiem czy to taki okres, ale mojedziecię zrobiło się niegrzeczne i złośliwe. I znowu zaczęła mnie gryźć w piersi, a tyle czasu był spokój. Czy wasze skarby też zrobiły się niegrzeczne?
 
reklama
moje dziecie tez zrobilo sie niedobre, zlosliwe i ciagle sie drze: jak mu czegos nie chce dac, kiedy nie daje sobie z czyms rady... i ogolnie kiedy cos chce, a nie moze...
podobno to tak jest od okolo 10-12 miesieca... do kiedy to nie wiem, chyba kie kiedy sie nie wychowa... ;)
 
Do góry