reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień Dobry,

ja też się zgłaszam po kawie. Poczytałam, fajnie że Kasiek wpadła, niefajnie, że jakieś przesilenia i smutki... Jeszcze trochę i będzie wiosna.
U nas aktywnie jakoś, generalnie nie mam czasu, zakupy to tylko przez internet robię. I chyba wszystkie podobnie ciągniemy, bo zaplanowałam na dzisiaj przegląd ciuchów - Weronika luz, Filip - chyba se odpuszczę i będę na bieżąco sprawdzać :-)
Ja kolczyków wprawdzie nie noszę ale z takiej jednej piżamy to nie wyłażę, tzn piorę jak trzeba :-D szara taka..
Co do suwaczka to chyba zmienię.. siary nie mam jakby co :zawstydzona/y:
 
reklama
aaa ostatnio okupiłam sobie w Rossmannie jedwab do włosów w promocji, powiedziałam Weronice i natychmiast ja miałam pod prysznicem, a Filip cały podrapany, bo się o dziewczynę bił w przedszkolu :-D
 
lomatko, te suwaczki coraz bardziej makabryczne... :-D

tak czytam - Filip, przedszkole... no dawno sie nie widzialysmy... ;-)
 
dzien dobry... :-)

mamy dzisiaj swieto... :-)
banalne, ale jakze mile... wiec wszystkiego najlepszego dziewczeta!

Kamil wyjechal, w sumie mnie to nie cieszy, choc z uwagi na ostatnie tygodnie mam mieszane uczucia... wczoraj zostawil mi idealnie wysprzatane mieszkanie i kwiaty, az sie wzruszylam... :-)
z synem udalo mi sie zawrzec uklad i chyba dotarlo do niego, ze pajacowanie nie jest oplacalne, choc jeszcze momentami sie zapomina... nie wiem czy przekupstwo to dobra metoda, ale skuteczna i prosto pokazuje zwiazek przyczynowo-skutkowy... ;-)

w zwiazku z powyzszym nie jestem dzis mocno nieprzytomna... :-D
 
dzień dobry
ja się nawet dziś wyspałam. Idę dziś na spotkanie do szkoły, zobaczymy co i jak.
Przekupstwo? -zależy czym przekupujesz. ale może Krystian ma taki etap, mże coś odreagowuje tym pajacowaniem?
 
a w kwestii piżam, kolczyków i innych takich, jak zrobię nowe porządki, a czuję, że zrobię, bo mnie wpienia układ w garderobie i tylko czekam na taki dzień gdzie będe moga wywalić wszytsko na srodek i na nowo poukładac - wiec wracając do tematu - jak będę sprzatać to pogromadzę w pudle, zrobimy spotkanie i przywlokę.
Mam jeszcze mój słynny pomarańczowy szalik, którego nie noszę z wiadomych przyczyn, a który jest piekny, przywieziony Z Chin, ukochany itd, a jednak na zbyciu...
 
raczej nie odreagowuje... aaale wyglada jak kryzys osobowosci... hihi
wyglupia sie, chce zwrocic uwage i jakos widocznie nia ma innego pomyslu na siebie... ot, pieciolatek... ;-)

ale luzik, powiedzialam ze takiego wydurniajacego to ja nie zabiore na kanapke (do subwaya) ani na lody, a mialam jeszcze inne fajne plany... przemyslal...

spotkanie koniecznie musimy zrobic, juz bez wzgledu na porzadki w szafach... ;-)
 
Witajcie!
Ja również życzę Wam wszystkiego o czym marzycie, kobiecości, zakupów bez opamiętania i bólu finasowego i radości z każdego dnia (nie tylko dzisiaj!!)

No proszę, widzę że wiosenne porządki w szafach się szukują, dobrze, dobrze! Teddy mogę wesprzeć ;-) Trochę byśmy pogadały, tematów się nazbierało...
Magdusiek my też umawiamy się i umawiamy ;-)
 
Doxa, no fakt, umawiamy się i spotkac nie możemy. Jakby co w piatek jestem luźna, chyba ;-) I czwartek...
 
reklama
Doxa, mnie sie rzeczywiscie szoping szykuje... hihi...
no, jakbym sie miala kiedys w zyciu puscic, to najpredzej sie puszcze z torbami... ;-)


z serii trudnych pytan, dzis: jak Japonczycy mowia na seler?
 
Do góry