reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
hihi, wyglada na to, ze ogolnie spotkania z Magduskiem przydaja kobiecosci... ;-)

Drzewko, opis sali gimnastycznej kladzie na lopatki, lekko obawiam sie opisu porodu, czy okreslenia matki karmiacej, podanego w tym tonie... ;-)
 
Dzień dobry
O matko, to ja nie wiedziałam że tak działam ale prosze bardzo - służę w razie potrzeby ;-)

Spędziłysmy super weekend, głownie na spotkaniach, z Drzewkiem i Teddy; fajnie były, prosimy o więcej. Dodam, ze jak Drzewko ściemnia, ze jest beczka to nie nalezy w to wierzyć, sala gimnastyczna to też nie jest, suwaczki kłamią.
Jak patrzę na nasze dzieci to zastanawiam się keidy to minęło, takie już duże są i w ogóle ładne jakieś takie.
Idę bo jedno mi raczkuje w sronę ostrych kantów, a drugie próbuje powstrzymać to pierwsze.
 
Hej!
No to ja już rozumiem tę ciszę! W realu, to w realu - nie to co w cyberprzestrzeni ;-)
Jak było na spotkaniach? Zdjecia macie? Pdzielcie się choć trochę wrażeniami!!!

Ja po podobnie jak Magdusiek ciągle jestem w szoku, że moje dziecie (niestety Waszych dawno nie widziałam!) tak urosło, rozwinęło się, dojarzało itp. Nie wiem kiedy to minęło!
 
dzien dobry... :-)

Doxa, ja rozumiem, ze Twoja cisza to tworcza? innego wytlumaczenia nie widze... ;-)

kawa sie konczy, pollitrowy termos to jednak za malo...

syn poszedl do przedszkola po tygodniu byczenia sie z babcia w domu, jak mi zaczal wymianiac co mu po drodze zmarzlo, to sie zastanawialam czy chociaz watrobe ma ciepla... ;-)
ja natomiast nie zauwazam roznicy miedzy klimakterium a noszeniem welnianego swetra, zaraz sie ugotuje...

dziewczynki, zorganizujmy cos w ktorys weekend... pusci sie te nasze dojrzale w malpi gaj i poplotkuje przy kawie... :-D
 
Dzień dobry!

Teddy moja cisza twórcza, jak twórcza, czasowa raczej! Dzisiaj mam napisać 3 artykuły, więc na BB weszłem ;-) :-) ;-)
Pół litra kaway mówisz, że mało? Bezkofeinowa czy co?

O matko właśnie spojrzałam na termometr!! :szok: Dzisiaj Oli z tatą pojechał, więc nie miałam przyjemności odczuć tego zimna! Nie dobrze.

Dziewczyny jak ze stałymi ząbkami u Waszym dzieci? Dzisiaj pierwszy ząbek wypadł Olinkowi, od jakiegoś czasu się ruszał, dumny był ;-) W nocy musi przyjść zębowa wróżka!

Teddy pomysł super ze spotkaniem, oby tylko nie okazało się, że jak one zobaczą że my chcemy pogadać, to będą strasznie nas potrzebowały ;-)
 
Doxa, kawa powiedzialam, kawa... ;-)

w niedziele mialam wrazenie, ze ani Krystian, ani Natalia nas nie potrzebuja, albo tez ze to my im przeszkadzamy... ;-)

zeby wszystkie na miejscu... kurcze, musze zabrac syna do dentysty, bo jak dotad byl raz...
 
Dzień dobry
Natalia do dentysty chodzi regularnie, pani ostatnio mowiła, ze do stałych u niej jeszcze troche, nie powiem, cieszy mnie to :-)
Spotkanie chętnie weekendowo tylko nie w najbliższe tygodnie, jedziemy w góry! Już się nie możemy doczekać.
Teddy - watrobę ciężko ochłodzić, więc pewnie miał ciepłą.

No własnie, zimno straszliwie, ja wczoraj przyszalałam, pojechałam do rodziców z Mateuszem, a póxniej z Mateuszem po Natalię - w foteliku, w spodenkach dresowych i skarpetkach, bez kocyka. I oczywiście w kurtce był, a nie w kombinezonie... zdziwiłam sie jak wyszłam, szczęsliwie Natalia pognała do samochodu i nie musiałam jej namawiać na opuszczenie terenu przedszkola.
 
Dzień Dobry!
u mnie też kawa wypita - ta zakazana najbardziej smakuje..
U nas test na "5 minut samodzielności" zdał tylko Mateusz i to wzorowo, trzeba było tylko dobrze zagrodzić drogę do resoraków które Filip podstępnie wysypał mu przed nosem. Spotkanie bardzo chętnie tylko błagam przed czerwcem jeszcze bo z trójką to będę musiała też w tym małpim gaju skakać. ;-)Doxa, Weronika czeka już na tę zębowa wróżkę, nasz dentysta wróży że w marcu może już przybędzie. Na razie mleczaki się trzymają. Dzieci do przedszkola też zawiezione zostały przez tatę, więc te słowa pisze do was siedząc w ciepełku.
 
reklama
ha trafiłam na Magduśka :-) wiecie co jeszcze wczoraj tak gadałam z Michałem, że już tylko właściwie we cztery zostałyśmy na forum. Szkoda...
 
Do góry