reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Słoneczko dzisiaj pięknie świeci, wczorajsze pranko dziecięcych ciuszków właśnie mi dosycha, więc wstawiłam drugą turę, tym razem wszystko co niebieskie i błękitne ;D, wczoraj same białe rzeczy prałam i bęben był pełny ::)
 
reklama
Witam,
3 dni nie zaglądałam do Was a tu tyle czytania, że od rana nie mogę sobie poradzaić:-). Byłam we wtorek na usg i wbrew mym przeczuciom w brzuszku rośnie zdrowe dziewcze:-). Od października z kocicą na czele będzie nas 5 kobietek w domu:-) Krzyś się załamie hihi
 
Paola gratulacje! Będziecie miały przewagę liczebną ;)

No to jak na razie mamy remis na naszym forum 8 dziewczynek i 8 chłopaczków ;D
 
CZESC Mamusie! :)
Bardzo dziekuje za pamiec o mnie! Wczoraj juz w domu nie chciało mi sie wlaczac kompa, ale o tym zaraz.... A dzis musiałam przebrnac przez wszystkie stronki zeby byc na biezaco, a troche tego bylo :).
Magda - Przykro mi, ze tak wyszlo z Twoim usg, ale juz nie wspominajmy, dzis bedzie super!
Syla - Wzruszyłam sie, ze takie miałas super badanie - zazdroszcze!!!
A teraz dwa slowa o moim, bo wiecej sie nie da..... :mad:
Ogolnie jestem bardzo niezadowolona.... To bylo badanie bezpłatne i do d.... tylko nie dlatego, ze bezpłatne (choc moze i dlatego), ale glownie lekarz nie byl wylewny i oschły! Wiec badanie trwało bardzo krotko, nie mam nawe zdjecia, bo lekarz stwierdził, ze i tak nic nie byloby widac, opis badania tez chyba nie za bardzo opisowy.... Glowne wymiary + krotkie slowa tak lub widoczne przy glownych organach..... I tyle. Moja corciasobie siedzi pleckami do mojego brzucha, wiec nawet na 100% nie potwierdził, ze to dziewczynka, tylko powiedział, ze fiutka nie widzi!
Wczoraj byłam bardzo zła, dzis juz mi troche przeszlo, ale w sumie mogłam nawet nie isc na to badanie, bo prawie to samo mowi i opisuje moj Gin na wizycie, bo prawie za kazdym razem robi mi usg....
Dziewczyny - Doxa i Syla - powiedzcie, ile kosztuje badanie u Dr Makowskiego? I kiedy on przyjmuje?
 
Witajcie Kobietki!
Mężuś dziś w domku więc zabrał Niuńkę na spacerek. Mam chwilkę.
Syla wiesz, dziś jak napisałaś o swoim Oskarku to się dopiero poryczałam. Zresztą do tej pory chlipię. Jak patrzę na swoją mała, to mi się aż czasem serce kroi, że nie mogę poświęcać jej już tyle czasu co przedtem. Jak ją w kwietniu ostawiałam od piersi (tylko ze względu na kolejną ciążę) to miałam wrażenie jakby traciła najważniejszą część swojego dzieciństwa. Teraz mam chyba coraz mniej cierpliwości, bo czasem poprostu źle się czuję i nie mam siły za nią biegać ze wszystkim. A wiem, że bardzo jej mnie brakuje. Wczoraj np. bawiłyśmy się, szlały na całego i Niunia z radości ugryzła mnie w pirś. A wiecie jak teraz wrażliwe są piersi. Aż krzyknęłam i poryczałam się z bólu. Elunia przyszła, przytuliła się i przeprosiła, a ja wymiękłam całkowicie.
Ojej, chyba mam dziśkryzys, bo ryczę bez opamiętania.
Sorki. Idę się wypłakać.
 
Cześć!!! To znowu ja!!!
przedpokój gotowy!!! ;D ;DDziewczyny aż sama radość - tak czyściutko, ale narazie mamy dość i nastę pne pokoje zostawiamy sobie na nieco pożniej!!
Ja mam dosłownie kostki w nogach "zlane" - tak spuchnięte!!
Ale opłacało się!! Na USG 3D idę dopiero 23 czerwca na 15:15!!
Za godzinkę znowu do dentysty a potem mamy zamiar pojechać do M1 po drzwi harmonijkowe do 2 pokoi.
Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam wielgachnego buziaczka!!! ;D ;D ;D
 
Marlag szkoda nerwów. Idź koniecznie prywatnie.
dr Makowski przyjmuje na Łuckiej (centrum W-wy) we wtorki od 19:30, czwartki 15-21 i soboty 9:30-15. Tam robi tylko w 2D. Cena 130zł za USG połówkowe, 100zł za zwykłe. W Pruszkowie przyjmuje tylko we środy od 16. Tu ma 3D do dyspozycji i cena 150zł. Generalnie krótrze są terminy na Łuckiej, ale i sprzęt gorszy. W Pruszkowie min 3 tygodnie czekania na zapis!
 
Domaris wypłacz się jeśli tego potrzebujesz, to nasze hormonki tak działają, ja też mam takie płaczliwe dni ...

Kaszu to czekamy na zdjęcia mieszkanka ;) Mam nadzieję, że już niedługo będziesz znami częściej, jak za dawnych dobrych czasów ;)
 
reklama
Dziendobry Dziewczyny,
U mnei dopiero 7 rano, pieknie sloneczko swieci takze zrobilam sobie wagary ;D, bede sie obijac dzis w domku. Takze wkoncu wam dzisaj wkleje jakies zdjecia.
 
Do góry