reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witam
syla wyrazy wspolczocia tesciowej

Moj przyszly maz w swieta dal mi taki popis ze przyszli tescie przyjechali do nas o 7 rano bo im tez popsul impreze i w drugi dzien swiat moje kochanie bylo jak do rany przyloz kochane chyba kazdemu facetowi trzeba raz na miesiac dawke wstrzasowa
 
Dzisiaj Luszkowa Natalka kończy pół roczku!!!!




NATALKO wszystkiego naj, najlepszego!!! Buziaki od Olivierka i ciotki Doxy :-* :-* :-* :-* :-*





 
oj, chyba cięzki dzień przede mną, Natalia sie buntuje, płacze w łóżeczku straszliwie, chyba ze dwa rzy albo trzy tak jej się zdarzyło. a zmęczona jest dramatycznie. Teraz zasypia na naszym łóżku, obok mnie, kurcze, a Kamil wroci poźno :(
 
ina w szpitalu tymkowi dali nie tylko kroplówkę ale i pyralginę... ja nie umiałam dobrze czopka załadować nawet... bo nie wiem czemu nie zrobili takich 250mg :-[
ja dziś też biorę się za gotowanie. właśnie ugotowałam królika ;D tymek po raz pierwszy jutro zje zupkę z mięskiem i groszkiem :)
dziś jeszcze szpinak z żółtkiem.
magdusiek a może ona głodna? u nas problemy ze snem i płacze sprowadzały się najczęściej do tego, ze tymek głodny był :-[ tzn jak przestał wsytarczac mu cyc i jadł coraz czesciej i czesciej i ciągle był głodny i nerwowy... ale nie mówię, ze i u was tak musi być. niemniej jednak może spróbuj dać jej np swojego mleczka z kaszką? :)
 
Witam Was po swietach
My w niedziele chrzciliśmy Kasie i tak sie prezentowała
vrydj9.jpg

Kasia z tatusiem
vrye7a.jpg

vryee8.jpg

tutaj ksiadz polewa woda główkę
vryejt.jpg



vryetu.jpg

po wszystkim Kassia zasnęła
vryf88.jpg


Kasia z chrzestna Olą
iMAŁA SESJA ZDJĘCIOWA
vryiix.jpg

vryjwz.jpg

vryk2q.jpg

vryk50.jpg

vrykbq.jpg

mY WCZORAJ ZALICZYLIŚMY PIERWSZY mega SPACER OD 11 DO 18
tERAZ kASIA SMACZNIE SPI JUZ DRUGA GODZINKE
INA istny koszmar JENY.Ja jescze z takim wirusem niemiałam stycznoci i mamnadzieje że niebede miała juz okazij,bo jest paskudny!!!
 
czesc laski i bobaski... :)

Ina, Syla... trzymajcie sie dziewczyny, jak jest zle, to potem moze byc juz tylko lepiej... :)

Jubilatom swiatecznmym, poswiatecznym i dzisiejszym wszystkiego najlpszego... :-*



a ja sie czuje jakby tajfun mnie wzial i przelecial... :p
w poniedzialek Misiek byl w domu, wiec zajal sie malym a ja zajelam sie piatym Harrym... we wtorek byla u mnie kumpela z cora - nagadalysmy sie za wszystkie czasy, a potem dalej za Pottera... natomiast wczoraj Misiek znow byl w domu, a ja skonczylam czytac... o 3 w nocy... 530 stron z przerwami na karmienie...
... wygladam jak smierc na choragwi... ::)

dzis i jutro Misiek pracuje... ale na weekend juz mam szostego Harry'ego... i rumianek na oczy... amen
 
reklama
Do góry