reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie po świętach :)

Na początku:
spóźnione serdeczne życzenia dla wszystkich jubilatów :-* :-* :-* :-* :-* :-* Rośnijcie zdrowo kochani :D :D :D :D :D :D

A chorowitkom życzymy DUUUUŻOOOO ZDRÓWKA :) :) :)

My również serdecznie dziękujemy wszystkim za pamięć i życzenia :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Wróciliśmy już we wtorek wieczorem ale padłam i nie miałam czasu doWas napisać. Z kolei wczoraj tylko trochę ponadrabiałam bo też byłam zaganiana. Dopiero dziś mogę spokojnie usiąść. :)

Strzasznie mi Was brakowało kobietki, co prawda u rodziców jest net ale był taki najazd gości że nie zdażyłam usiąść ;)

Teraz jeszcze troche poczytam co się tu działo i chyba mykniemy na spacerek - pogoda suuper szkoda w domu siedzieć
 
to u mnie tak czwarty lezal zaczety od Bozego narodzenia... w koncy w piatek i sobote go skonczylam...  ::)

ale ja wczesniej nie czytalam, wiec nie moglam sobie darowac i przerwac w najwazniejszym momencie... tyle, ze od polowy tego piatego tomu to kazdy moment wydawal mi sie "najwazniejszy"... ;)
 
Efunia, ona zasnęła chwilę po moim poście :) Klasycznie.... Mleczko to ona zajada chętnie tylko, że najwyraźniej ostatnio nie z butelki, jak ja jestem to luz, gorzej jak wychodzę.
Magdazlodzi - elegancką masz córeczkę :)
Natalko Luszkowa - dużo zdrówka i radości :)

Jak mi się dziecię obudzi to pędzę do Calineczki przez nasze biuro, bo pieniążków nie mam wcale ;)
 
ejże magdusiu znaczy mamy obserwować wątek wózkowy dziś po południu? ;) ;D

teddy
ja czytałam piąty tom nim wyszedł na papierze - w necie i byałam maksymalnie podjarana. a jak wyszedł już w polskim tłumaczeniu, to się za ksiązkę jakoś nadal zabrać nie mogę... a to już tyle czasu...
 
ja jestem na etapie czytania bajek samograjek tymkowi... znam je już na pamięć :p ale żadne inne mu nie pochodzą...
i nawet moje fałszowanie mu nie przeszkadza. to się nazywa miłość :D
 
Ina, Syla trzymajcie się dziewczyny. Będzie dobrze.
Kasiek, Magdazłodzi córeczki jak laleczki :)
Efunia Tymek elegancko siedzi :)
 
efunia, ja to jak nie czytam, to nie czytam... ale jak zaczne, to nie moge przestac... bo zawsze przed zaczeciem robie cos, co mi nie pozwala... ;)

otwierazm gdziec w srodku, czy raczej pod koniec i czytam jedna strone na chybil-trafil... na ogol wiele mi to nie mowi, ale sprawia, ze koniecznie musze szybko wiedziec, jak do tego doszlo... ;)
no wiec w piatym tomie musialm dotrzec do tego, dlaczego Snape nienawidzi Harry'ego, bo w ogole Snape (obok blizniakow) jest moja ulubiona postacia... no i teraz tez wiem co zrobi pod koniec szostego, no i jak zaczne to pewnie przeczytam jednym tchem... ;)
 
reklama
Ja mam taki duzy zbiór bajek i Julka upodobała sobie szczególnie jedna i o wieczór przed snem ja czytam.JUZ MAM DOSYC TEJ BAJKI, ale co sie ni robi z miłosci do dziecka
 
Do góry