reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

taaa magdusiu jakoś ;)
też tak myślę joliku... jeśli masz taka możliwość..
my teraz kiepsko trochę, bo ja na wychowawczym a mó mąż... szkoda gadać. wszystko w tej firmie okazało się nie takie. nie to stanowisko o którym była mowa i nie te pieniądze... cienko generalnie. i choć ja wiem, ze pieniądze nie są najważniejsze to uwierzcie ze dużo łatiwej to sobie uświadomić gdy się je ma niż wtedy gdy ich zwyczajnie cholernie brak :( :(
 
reklama
Jolik owszem atrakcyjna propozycja 50% opłaty za MBA, ale z drugiej strony Tymcio ... kiedy biedulko będziesz z nim spędzać czas? Może odłóż te studia o jakiś rok, dwa ...

Efunia współczuję! Finanse mogą nieźle dołować ... ale pamiętaj że raz pod wozem, raz na wozie! Będzie lepiej!!!
 
no, jakoś :)
Dokładnie tak jak piosze Doxa - raz są, raz nie ma, pewnie, że łatwiej się nie dołować jak są, ale można się cieszyć, że skoro teraz ich nie ma to kiedyś na pewno będą.
 
witam babeczki po świętach - brzuch mam jak w 5 miesiącu po tym całym obżarstwie ....

Jolik rzeczywiście fajną masz okazję - skorzystaj z niej! mi też marzą się jeszcze jakieś studia, może od października...



 
witam :)
u nas słoneczko od rana... tymuś wytrąbił butlę mleka i piszczy na leżaczku. chyba wymyśla zabawkom ;) :laugh:
a ja jeszcze w pidżamie... idę pić kawkę.
a wy wstawajcie!!! :D
 
Witajcie :)

a u nas wszyscy zaziębienie oprócz Oskara.

No widzisz Efunia jak ładnie Tymuś je. Moja bestia wczoraj zjadła tylko pół słoika jabłuszek i butelkę mleka przez czały czas mojej nieobecności. Nie chce jeść jak mnie nie ma :( Całe szczęście że nie nalezy do tych chudszych to się jeszcze nie martwię. No i wnocy je a od 3 to prawie cały czas wisi na cycku.

Słuchajcie kupiłam wózek ale o tym w odpowiednim dziale. Ja to chyba powinnam się juz zacząć leczyć. Kupiłam zuuuupełnie inny niż pierwotnie planowałam. :)

buziaki, muszę wracać do pracy.
 
mowie dzien dobry i spadam do pracy ;D
syla i jak tam w pracy ? ja całkiem całkiem. tylko to zmecznie jest okropne, ale i do tego sie juz przyzwyczajam :)
Jolik
fajnie ze masz okazje na MBA. kuszace. podobno im wiecej roboty tym lepiej czlowiek zorganizowany. ja od wrzesnia tez chyba pojde, ale do studium...kosmetycznego ( hihih po ekonomi niezla rozbieznosc)
Efunia kochana trzymam kciuki,zeby bylo juz tylko lepiej


buziaki :) :)
 
reklama
Do góry