reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

poważnie lindsay chcesz iść do studium kosmetycznego????
fajnie :)
ja od września jakieś studium rachunkowości i finansów chcę zrobić... taką podstawę bo kompletnie nie mam o tym pojęcia, a w pracy czasem przydałoby się...
 
reklama
Witajcie :)

U nas też słoneczko pięknie świeci :)

Widzę, że mamusie chcą się dalej edukować ... dobrze, dobrze!
 
my idziemy sie przebierac i ubierac na spacerek

poznij zajrzymy zyczymy milego dzionka i dlugich spacerow bo my musimy wrocic do 14 spisuja u nas dzis stany licznika gazu :D
 
u nas to chyba ja bardziej marudna... nic mi nie pasuje od rana, muszę dojść skąd ten nastrój, pewnie przy 20 punkcie wyjdzie o co naprawdę chodzi ;)
 
Zobaczymy jak dzisiaj, ale wczoraj u nas było baaaaaardzo marudnie tj. Oli był marudny, teraz śpi zobaczymy co dalej ...
 
witam! co się dzieje, nie moge się jakos zorganizować - nie bardzo mam czas na BB bo moja siostra podchodzi do matury po 10 latach od skończenia szkoły - troche jej pomagam w nauce i nie mam nawet wieczorkiem czasu do was zajrzeć :(
 
reklama
Ale pogoda dzisiaj super :) Byliśmy na spacerku, potem jeszcze na tarasie ... super! W końcu jest cieplutko! Czas zacząć grilowanie ;)
 
Do góry