reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A co się stało, gdzie Wy wszystkie się podziałyście???!!!!

Koło mnie właśnie rusza budowa, sąsiedzi kupili działkę obok i zaczynają się budować, mają ambitny plan zdążyć przed świętami Bożego Narodzenia! Ciekawe jak będę znosiła te hałasy?? Będą stawiać bliźniaka, na razie poznałam tylko jednego faceta, bardzo sympatyczny. No zobaczymy co to będzie ....
 
reklama
Kasiu74 ma do Ciebie pytanko odnoście Fenoterolu. Ile razy dziennie go bierzesz? Trzymasz stałe odstępy czasowe czy tak mniej więcej? Bo ja nie jestem pewna jak mam go przyjmować :( Ja dostałam zalecenie 3x0,5 tabletki, ale nie wiem czy 3x na dobe tj. co 8 godzin, czy 3x dziennie czyli rano, w południe i wieczorem. Gdzieś czytałam, że dziewczyny nastawiają sobie budzik, aby w środku nocy wziąć ten lek czyli chyba bardzo ważne są te odstępy miedzy kolejnymi dawkami ???
 
Doxa - jestem , ale zaraz uciekam bo jadę na utęsknione USG. To już o trzynastej. Pozdrawiam wszystkich. Jak wrócę to dam znać co i jak.
 
Masz jak w banku. no , ale teraz naprawde muszę zmykać , żeby wszędzie zdążyć. Zdjęcia będę miała dopiero w piątek , bo dopiero wtedy znajomy będzie miał czas żeby mi je zeskanować . Tak więc do piątku pozostanie mi tylko relacja bez zdjęć.Trzymajcie kciuki , żeby dobrze się ułożyło i zdradziło swój sekret z między nóżek. Acha i najważniejsze pozdrowienia od mojego męża.
 
Doxa ja też chodzę do przychodni do gina jedynie na usg chodzę prywatnie ale do tego samego. Na opiekę nie mogę nażekać, jedynie nie chciał powiedzieć kogo noszę pod sercem -może chce być pewien tego co nam oznajmi? Myślę że każda z nas zasłłóguje na najlepszą opiekę, dobrze że oidziesz do innego ;)

Kaszu to u was robota wre!!! :laugh: A ty pownie w siódmym niebie bo przecież jest robota, to co ty lubisz ;D ;D

Magda czekamy na relacje z USG.
 
Witam! :)

Syla - Do szkoly chodze do Pułtuksa (WSH). Ja mam na 15 USG, a TY? Kurcze, taka jestem podekscytowana tym, ze nie moge sie doczekac! ;D Tylko nie wiem, czy mam sie opic przed tym badaniem, zeby pecherz byl pelny? Czy to sterotyp?
O co musze sie podpytac? Podpowiedzcie cos, juz doswiadczone USG-owiczki :)

Doxa - bardzo bym chciała sie pochwalic spodniami :), ale nie mam aparatu cyfrowego.... Ale za to jak dostane jakies zdejcia dzidzi po dzisiejszym USG, to sie pochwale :)

Damaris - Jesli dobrze zauwazyłam, to mamy w tym samym wieku Brzuszki? :)

Dobra, wracam do pracy, za 2 godz wychodze, wiec musze troche popracowac!

Trzymajcie sie!

 
Marlag nie musisz napełniać pęcherza przed USG! Ja się pytałam przy zapisie i powiedziano mi, że nie trzeba! A nawet przed samym wejściem się wysikaj, bo co będzie jak "popuścisz w trakcie badania ;)  I koniecznie zamieść zdjęcia z USG, już czekam na szczegółową relację!!!
 
Morlag ja chodząc na USg nie piję wody na hama, a lekarz też mnie nie upomniał żebym powinna, wręcz przed wejściem idę się jeszcze wysikać ;) Myślę że lekarz będzie ci wszystko mówił co obserwuje, powie pomiary, wagę itd, nic się nie martw i zdaj relacje :laugh:
 
reklama
Do góry