reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Całkiem dobrze, dzięki! Przez 2 ostatnie dni była u mnie koleżanka, nanosiłyśmy poprawki na jej pracę magisterską, trochę byłam zmęczona - całe dni przed komputerem z parującą mózgownicą ;) Ale do końca tygodnia mam już spokój.

A Tobie jak idzie nauka? Gardełko już lepiej? Dzisiaj masz USG, pewnie już przebierasz nóżkami ;) Konmiecznie po powrocie napisz co i jak!
 
:) No to się napracowałaś umysłowo.

Moja nauka nie ma wyjścia musi jakoś iść, strasznie mi zależy żeby jak najszybciej popchnąć ile się da do przodu, bo później znowu będzie powtórka z rozrywki, małe dziecko..... :) Kurczę najgorsze że już myślę o czymś innym i nauka mi nie w głowie :(
Tak to jest, zawsze na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce. Złapałam się na tym że należę do osób, które pozwalają aby życie im układało scenariusz. I to jest mój błąd. No ale cóż. Trzeba się wziąść w garść i nie narzekać tylko to cholerstwo skończyć. Bo nigdy z niczego nie będę się umiała do końca cieszyć. Jakbym je już skończyła to wtedy mogłabym powiedzieć że zamknęłam rozdział i jestem w pełni szczęśliwą babką.

Gardło już prawie ok.

Oj tak, już dzisiaj idę na to USG ;D Doxa Ty tam byłaś możesz mi powiedzieć gdzie mniej więcej to jest? Żeby nie błądzić. W Pruszkowie wiem tylko gdzie Urząd Skarbowy i biuro paszportowe. :)
 
O Ewcia ja właśnie siedzę na zwolnieniu na zapalenie gardła.
Już Ci piszę co mi zapisała:

Homeowox 10tabl/dobę homeopatyczny
Tantum Verde psikać do gardłą 4 x dziennie
1 łyżka 3% H2O2 do 100ml wody
Rytinoscorbin 3x1 tabl
Mucosolvan lub Flavamed lub Ambrosol, jakiś wykrztuśny dla dzieci 1tabl=5ml 30mg

Jak temp powyżej 38 to Paracetamol

Ewcia a może to angina jak Cię migdał tak boli, mnie migdały nie bolały tylko gardło wysoko (przy nosie)

Trzymaj się Ewcia
 
SYLA SERDECZNE DZIEKI - MUSZE JECHAC Z SUKIENKA SLUBNA DO PRALNI WIEC WEJDE DO APTEKI I ZAPYTAM.
TAK CIEPEŁKO NA DWORZE A JA MECZE SIE Z GARDEŁKIEM :(
 
Syla jadąc od Warszawy Alejami Jerozolimskimi, jak miniesz McDonalda (po prawej) to za nim na 2 światłach skręcasz w lewo, kawałeczek prosto i za światłami w pierwszą (bez świateł) w lewo, koło kościoła. Już na tej ulicy możesz szukać miejsca do parkowania, a gabinet jest na prostopadłej uliczce, zobaczysz szyld, naprzeciwko kościoła.

Mam nadzieję, że coś z tego rozumiesz ;)
 
Witam , witam serdecznie moje kochaniutkie!!!
Ja tylko na chwilkę, bo w domu mamy istny bałagan: wczoraj pomalowalismy jeden pokój a dziś zabieramy się za drugi, poza tym jeszcze zakupki i chcemy się wybrać na Usg 3d do Zabrza.
Mój mąż od soboty ma przeboje z zębem, biedactwo tak się nacierpiał - nadal go boli, bo dentystka tylko zrobiła mu kanał, żeby ropa spłynęła. Dostał antybiotyk i jutro znowu musimy do niej iść.
To na tyle nowości, z zaległościami w czytaniu jestem dopiero na 159 stronie, więc jeszcze troszkę mi zostało!!!
Pozdrawiam, znowu się pojawię... ;D ;D ;D
 
Doxa bardzo dziękuję

Ewcia do usług

Kaszu no wreszcie. Ojej to Twój mąż się nacierpi biedaczysko. Ależ Wy zapracowani. To dobrze że robicie ten remont bo z tego co pamiętam nie mogłaś się już doczekać i z tego powodu dopadała Cię chandra. Trzymaj się cieplutko, napisz jak było na 3D ( ja też dzisiaj idę) huuurrrraaaa.

Zrobiłam sobie śniadanko. Wiecie, że trochę miałam wątpliwości co do letniej ciąży, no bo dzidziulek tak w zimę przyjdzie na świat. Teraz jestem bardzo zadowolona. A oto powody:
* pyszne warzywka, owoców w bród, truskaweczki (właśnie zrobiłam sobie koktail truskawkowy z jogurtu i truskaweczek - pychotka), ostatnio jadam kanapeczki z pokrojoną natką pietruszki (duża ilość) i serkiem żłółtym i pomidorkiem. Nie wiem co mnie z tą natką naszło ale też pychotka.
* słońce, kóre przy naszych skokach hormonów na pewno pomaga nam jeszcze czasami się uśmiechać :) ;)
* Piękna pogoda, można siedzieć na dworzu ile dusza zapragnie (my pracusie niestety tylko w weekendy i na zwolnieniu)
No w ogóle jest bosko, żeby tylko chłop jeszcze był w domu. :)

Właśnie wstawiłam pranie i biorę się za naukę. Buziaczki
 
reklama
Kaszu no nareszcie wróciłaś do nas ;) Dobrze idzie Ci to nadrabianie zaległości ;D

Syla no widzisz jak Ci się nastrój poprawił a wystarczyło przestać chodzić do pracy ;) :laugh: :laugh:
 
Do góry