reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

tak Isoptin też zawsze godz. przed Fenoterolem. Musiałam leżeć bo od początku ciąży mam kłopoty z tymi skurczami na początku myślałam, że to nic takiego, ale teraz to one są już dość silne. Wystarczy, że położę sie na plecach i już jest skurcz na szczęscie szyjka jest ok i maleństwo też prawidłowo ułożone, ale gin. też to niepokoi wiec mam jak najwiecej leżeć :(
 
reklama
Jaka tu mila atmosfera, az zaluje, ze wczesniej tu nie trafilam. Jeszcze nie znam plci malenstwa, do lekarza ide 1.07; zminilam go niedawno, dotychczas chodzilam prywatnie do bardzo milej Gin, ale wszystkie badania byly odplatnie, a i myslalam juz o wyborze szpitala, a moja Gin juz w zadnym nie pracuje. Znalazlam nowego lekarza, mam nadzieje, ze okaze sie taki dobry jak o nim mowia. Powiedzcie, czy badania krwi i moczu nalezy robic co miesiac? Mialam dopiero jedno skierowanie, a drugie pewnie dostane przy najblizszej wizycie i martwi mnie ta mala ilosc. Wyniki dobre, wiec moze stad ta czestotliwosc..
Wracam do pracy. Pozdrawiam cieplutko.
 
Magdeczka, ja na razie nie biorę Isoptinu, bo nie mam żadnych drgawek ani kołatań serca po Fenoterolu. Moja gin o leżeniu to mi nie mówiła, natomiast ten od USG mówił abym leżała.
Unikaj może leżenia na plecach, najlepiej na lewym boku! No i oszczędzaj się. A wróciłaś do pracy? Czy z domku piszesz?
 
Cześć Mati! Lepiej późno niż wcale ;)
Badania krwi niektórzy lekarze nie robią co miesiąc, jak masz dobrą morfologię to w sumie OK, ale mocz to chyba lepiej badać regularnie!
Mati z jakiego jesteś miasta?
 
Doxa już odpisuję na twoje pytanie .Jak leżałam w szpitalu to leki roznosili przed każdym posiłkiem a miałyśmy zażywać po.Nie było to regularne, bo sama wiesz jak jest z jedzeniem w szpitalu!!!!.Natomiast jak wychodziłam do domu to ordynator kazał mi zażywać lek regularnie co 8 godzin.Niestety kilka razy nie udało mi się w takim samym odstępie ale myślę że to ie zaszkodziło.Jak pójdę na wizytę (wtorek) to zapytam dokładnie mojego lekarza czy odgrywa to jakąś znaczącą rolę.Wczoraj zaszalałam i umyłam okno balkonowe(dość duże) i potem strasznie żle się czułam tzn.dopadły mnie jakieś dziwne skurcze i dzidzia strasznie skakała, tak jakby chciała mi powiedziec "mamo odpocznij!!!".Juz nigdy tak się nie bede forsowac.
 
pisze z pracy ale już wychodzę do domciu i niestety musze sie pożegnać, mam nadzieje że jutro uda mi sie na chwilunie wpaść

witaj Mati fajnie, że do Nas trafilaś, ;)

Kasiu no chyba troszkę przesadziłaś i nie dziwię się, że dzidzia protestowała...!!!

pozdrawiam Was wszystkie b.b.b.b.b.b. serdecznie :-* :-* :-*
 
Do jutra Magdeczka i dużo wypoczywaj!

Kasiu no to przegięłaś! Przecież miałaś prowadzić oszczędny tryb życia! Mądre to Twoje dzieciątko ;)
Dzięki za odpowiedź, to właśnie mnie nurtowała czy co 8h, oczywiście moja ginka mi tego nie powiedziała, całe szczęście że mamy w dzisiejszych czasach Internet!
 
Jestem z Poznania. Ciaze mam bardzo spokojna zadnych wymiotow, nudnosci na poczatku. Teraz nasluchuje jak male kopie, ma jakby godziny kopania wyznaczone:)) Oczywiscie jak jedziemy samochodem to sie porusza, maly rajdowiec:)) Moze to chlopak? :) Wasze tez tak maja?
 
Wiecie co, a ja w końcu wzięłam się za worki z ubrankami od mojej siostry. Pierwsza pralka już poszła w ruch, rzeczy te leżały na strychu i miały taaaaki nie przyjemny zapach! Ubranka mam różniaste i maleńkie i trochę większe i całkiem spore, niektrórych pewnie nie założę bo drugi synek mojej siostry urodził się w styczniu i miał inny rozmiar np. latem niż będzie miał mój Oli. Ale i dużo fajnych jest tam rzeczy i do tego znalazłam kilka perełek, np. ogrodniczki jeansowe rozmiar 0-3miesiące jeszcze z metką  ;D ;D ;D

A teraz wzięłam się za robienie listy z wyprawką, o rany ile tego wszystkiego trzeba mieć!!!
 
reklama
Mati z Poznania to jest jeszcze Magdaa, ale coś dawno się nie odzywała!

Mój mały to chyba nie kopie o stałych porach, albo ja nie zauważam ;) A w samochodzie to kopie, ale jak ja prowadzę, może mu wtedy niewygodnie??
 
Do góry