reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Doxa,
Ja spie 10 godzin dziennie, wiesz mam straszna hustawke samopoczucia. Wczoraj bylo super, energija i chec do robienia wszystkiego dzisaj calkowicie nie mam ochoty na nic. Dobrze ze jeszcze tylko godzinka pracy i do domciu, bede leniuchowac caly wieczor.

A tak na marginesia nie wiecie co sie dzieje z kaszu, widzialam w innym poscie ze ona miala lozysko przodujace, ja tez to mam i jestem ciekawa czy poszlo do gory.
 
Anja, tak to jest z nami ciężarówkami, jednego dnia możemy góry przenosić a drugiego nie mamy siły wstać z łóżka. Wypoczywaj kiedy tylko możesz!!!

A Kaszu ma popsuty komputer i nie może z nami gadać, łożysko chyba poszło do góry, albo przynajmniej nic nie pogorszyło się, bo nie wspominała o nim już od dawna!
Ja w 16tc miałam łożysko ułożone centralnie, ale teraz jest już jak trzeba!
 
Doxa każdy moment jest dobry, jeśli opieka nie jest wystarczająca, a z tego co piszesz to nie jest, dziwię się że nie szukałaś innego gina, który robi badania co 4 tyg lub częściej jeśli trzeba, którego nie trzeba upominać o skierowanie na podstawowe badania. Jeśli żekoma opieka którą ci daje twoja gin nie wystarcza ci to ją zmień. Czytałam że jeśli nie ma się pełnego zaufania do prowadzącego gina to należy znalezć innego. Pomyśl o tym.

Idę już spać dobrej nocy wszystkim życzę pa pa.
 
Wiele kobiet ma problem z tymi lozyskami. Mnie ginek na ostatniej wizycie poinformowal ze sie troszke ruszylo, nastepna wizyta 23, mam nadzieje ze jzu calkowicie poszlo do gory. Chciala bym rodzic naturalnie, a jak lozysko nie pojdzie w gore to nic z tego.

Doxa kiedy ty spisz? Maz sie nie skarzy ze tak dlugo prze dkomputerem wysiadujesz ;)
 
Frezja na badania to dostaję skierowania, no może poza USG  ;)  Ale i tak pójdę do drugiego lekarza, najwyżej będę chodzić do dwóch ;)  U tej to chociaż badania mam za darmo, bo to przychodnia rejonowa  ;D

Anja mój mąż to informatyk i sam ciągle przesiaduje przed komputerem, szczęśliwie mamy 2 niezależne ;)  Poza tym on studiuje zaocznie i właśnie sesja mu się zaczyna no i teraz siedzi i się uczy tzn. właśnie jakiś program pisze na zaliczenie! A ja śpię tak mniej więcej między północą a 7-8 rano, no i czasami w dzień łapię drzemki  :laugh:
 
reklama
Do góry