reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześc czołem
To będe sie przyglądac avatarkowi.I bym długo nie czekała bo jestem waszych buziek i dzieciaczków ciekawa a i wy pewnie tez chciałybyscie na nas popatrzec ;D
No u nas tez nocka wmiare dobra choc dziś częsciej sie budziła w nocy
Ja dzis zapalę znicza z Caritasu za papieża a omały włos zapaliłabym wczoraj cosik mnie sie poplatało :laugh: ;)
Ja właśnie sie zastanawiałam że ja niemam zadnego napisu w avatarku a teraz juz wiem czemu
 
reklama
magdusiek pisze:
Elvira - ale może oddadzą łódkę, co? Czy na dłużej zabrali?
Niewiem, moze sie gdzies znajdzie :(
magdazłodzi Olivia dzisiaj troszke lepiej, poczekam do jutra i zob.
Efunia jak wyniki?
Tesciowa kupila wiersze poswiecone Papiezowi, jak wczoraj zaczelam czytac to nie moglam skonczyc. Polecan: "Jego sladem"napisane przez Jacek Daniluk
A tak po za tym to dziendobry.
Rano bylo slonce i juz go nie ma, ale spacer i tak bedzie.
Glodna jestem wiec szykuje sniadanie.
Milego dnia i duzo zdrowka zycze.
 
No tak Elvirko lepiej idź jutro i sprawdx dla spokoju ze nic sie niedzieje
My na 12 obowiazkowo do koscółka idziemy.Bardzo lubie chodzic na msze dla dzieci bo jest tak wesoło i ksiadz Artur jest wspaniały
A duza ta łódka była??
 
Pogoda taka piekna, ze chyba dziś na spacer się wybiorę, razem z drużyną. Az żal siedzieć w domu, tyle dni tu tkwię i się wściekam. Jak myślicie?
 
no jasne...
od siedzenia w domu sie nie zdrowieje... :)


ja tez dzis nie odpuszcze, chociaz mam mnostwo pracy i powinnam podciagnac troche korzystajac, ze Misiek w domu...
 
Wróciłam ze spaceru zdrowa. Ale numer. A spacer super, z koleżanką bylam, szwendalysmy sie przez trzy godziny. Natalia pod koniec sie obudzila i ogladala ciocię, nawet nie plakala z glodu tylko sila spokoju - całkiem jak w centrum handlowym ;)

Jasiu - rośnij zdrowo!!!
 
reklama
Do góry