reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam, nie było mnie ostatnio bo byłam okropnie zalatana, imieniny mężą, urodziny tescia, i piekna pogoda to i spacery oraz zakupy ciuchów bo powrot do pracy.
No i mam z tym ostatnim doline bo strasznie sie boje o moją Ige, czy jej z ta niania bęzie dobrze. Siedze i rycze :(
 
reklama
Przynajmniej coś się dzieje...a nie " ja kupiłam to i za tyle..." a ja to i za tyle" a ja to i tamto...ja na spacerku dwie godziny a ja trzey godziny jejku mój mąż stwierdziła że wy kobiety naprawdę nie maci eco robic chyba
 
atas.... nie martw sie... bedziesz sie martwic, jak cos wyjdzie nie w porzadku... :)

a robiliscie testy sam na sam z niania, czy tak na zywiol przychodzi??? (sorki, ale juz nie pamietam jak to bylo, poza tym przewijaniem ;) )
 
Teddy nie pamietasz bo nic wiecej oprocz przewijania i krost o niani nie pisałam ;D hehehe
No a testy są nastepujące:niania przychodzi i sie z mała z nia oswaja, raz ja na spacer zabrała ale co tam spacer jak Iga spi w wozku. Od jutra przychodzi codziennie. Zobaczymy, ale serce mi pęka. A Iga od paru nocy nie chce zasnąc jesli ja jej nie ululam. Kiedys to wystarczył mąż a teraz wyłącznie ja- nie wiem czy cos przeczuwa czy jak?
 
Atas no ale przecież nic nie poradzisz, taka jest kolej rzeczy. Ale domyślam się co czułaś, jak moja Mama wzięła Natalkie na spacer kilak dni temu to nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Pokręciłam się po domu i w końcu usiadłam z herbatką i Twoim Stylem ;)
 
nie przejmuj sie kochana, ja swoje dziecko tez ostatnio rozwydrzylam... ;)
siedzialam przy nim jak zasypial i wylam mu kolysanki, a teraz mam bal... sam nie chce zasypiac... ::)

ale to zawsze pare dni i sie dzieciatko na powrot przestawia, wiec zaraz bedziesz miala spokoj i niania tez... :)
 
Natalia właśnie odpraweiła cyrk pt nie będę spała, powrzeszczę sobie w trakcie przekręcania na brzuszek, a następnie powrzeszczę dalej, uspokoję się na ręku i zacznę wrzask jak wyczuję, że mama wkłada mnie z powrotem do łózeczka.
Ale to bicie serduszka niesamowicie ją uspokaja, przez kilka ostatnich dni miałam słabe baterie i nie bylo dobrze słychać - no i były cyrki, a jak wczoraj zmieniliśmy baterie to od razu lepiej.
 
reklama
Magdusiek ja wyszłam z domu, zrobiłam zakupy (spotkałam nianie tez) i trafiłam do biura sie oswoic (rok mnie w pracy nie było- od 21 kwietnia byłam na zwolnieniu)

Teddy- bal powiadasz heheh Dzieciaczki są naprawde mądre i przebiegłe wowijaniu sobie rodziców do okoła palca  ;D
 
Do góry