reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Zbieram sie do spanka
oczywiscie miałam wczesniej się położyć i jak zwykle nic z tego nie wyszło ::)

DOBRANOC
:)
 
reklama
Haloooo!
Dziekuje w imieniu Olivi, ze zdiecia sie podobaly.
Dzisiaj bylismy na dlugim spacerze, poszlismy nad morze zob. czy nasza lodka stoi i zgadnijcie co...........nie stala. Ktos ja sobie wzial. To nie zaden zart :(
Ale sie wkurzylismy. Co za swinie. Tak jakbysmy mieli malo problemow. :mad:
Potem bylismy na rekolekcjach, mala udezylam niechcaco w wozek i sie na caly kosciol wydarla ;D
Potem na obiedzie u tesciowej.
Bardzo jestem zdziwiona, ze tak malo watkow bylo do nadrobienia. Ale to tylko dobrze ;D
Ide sobie kapiel wziasc i spac.
Olivia od wczoraj nocy ma b. ciepla glowe skacze od.37-38 ale na ogol jest happy. Moze zeby?? Chociaz katar tez ma. No nie wiem.
Dobranoc. Slodkich snow.
 
Oj elvirko uważaj bo to może jakas infekcja,może jak temperaturka sie utrzyma do rana to idź może do pediatry niech małą zobaczy co??
Dobrej nocki
 
Dzień dobnry,
Wstałam i jakby mi lepiej. Ciekawe.

Magdazlodzi - jak będziesz miała dostęp do prty Tobie będzie napis - październikowe mamy - tak jak u nas.
Szykuj zdjęcia dzieci do wklejenia,. bo ciekawe jesteśmy ;)
 
no dzien dobry,
ja na chwilke sie przywitac . jutro do pracy wiec musze wykorzystac dobrze dzien ::) ale dziwne uczucie.

poza tym dzisiaj 2 i rocznica papiezowa :(

ale za to wczoraj bylam na zakupach, zeby kupic sobie cos do pracy i kupiłam klapki Hush Puppies za kupe kasy, ale nawet nie mam wyrzutow sumienia. taka byłam spragniona czegos dla siebie ;D ale najfajniejsze jest to ze do pracy sie one nie nadaja :laugh:
 
Witajcie!

U nas nocka, całkiem, całkiem :) Słoneczko dzisiaj też zaczyna wyglądać zza chmurek :)

magdazłodzi dokładnie jak pisze Magdusiek jak dostaniesz dostęp to pod Twoim nickiem pojawi się napis "Październikowe mamy'05"
 
reklama
Do góry