reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Orzech pisze:
hej dzien dobry kochane :)
chcialam sie podzielic fajna nowinka, w przyszlym tygodniu bede 2 dni w W-wie :)

ja nie bede miala wiele do zrobienia, jadziemy po prostu z Wojtkiem i myslalam, ze moze uda nam sie spotkac?? :)
Co Wy na to Warszawianki?? :)

powaznie, czy Pirma Aprilis???
bylo by super
 
reklama
elvira kartki słodziaste!!

zwłaszcza z żółtą opaską na główce olivka wygląda jak z laska lat dwudziestych.... tylko pereł brak jedynie.

luszka ale natka ma czuprynkę! jejku! ta to będzie miała włosy... jak roszpunka :)
 
Hej
Zaglądam na chwilke bo zaraz mykamy na spacerek. Czekam tylko aż Natalka się obudzi.
Muszę się tylko pochwalić że moje dziecko leżąc na brzuszku dźwiga pupę do góry wiec chyba szykuje się do raczkowania. :)
Ale przekrętów z plecków na brzuszek nadal niet. ::)
W ogóle to bardzo ruchliwa jest. Już sie zastanawiam czy mogę ją kłaść w domu do wózka - tak fika nogami że wózek się cały trzęsie ;D A my się dziwimy że słabo przybiera ;)

Jeszcze raz dzieki za komplimenta w imieniu Natki
Efunia nie wiem czy z tą Roszpunką wyjdzie bo już sie przymierzamy do podciecia włosków ;) Zaczynaja jej sie z tyłu "kołtunić" i coraz trudniej je rozczesywać - nawet grzebykiem już o szczotce nie wspominając. ;D

Orzech Fajnie by było. :D
 
no wlasnie Teddy Luszka magdusiek mysle, ze Doxa i Syla tez sie uciesza :)
bede we wtorek i srode - wiem, ze Wy sie zawsze w czwartki umawiacie, ale moze zrobicie wyjatek ten jeden raz?? :)
 
reklama
Do góry