reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Drobiażdżek, napisz jak się udało. A uda się na pewno, tylko serki waniliowe sprawdziłam różne ten trzyma konsystencję ptasiego mleczka, inne mogą się rozjechać. Tutaj, po 40 min. od włożenia całego torcika do lodówki powinnaś zdjąć osłonę tortownicy i ciasto będzie się samo tzrymać i będzie sprężyste. Możesz próbować z jagodami i morelami z puszki to wersja na zimę. Smacznego!
 
Cześć dziewczynki,
Oj widzę, że wszystkie jesteśmy w jednakowym nastroju :-( Ja wszystko zwalam na pogodę.
W pracy nadal tzw. "sajgon" na szczęście jutro ostatni dzień tej harówki. Nie wytrzymałabym ani jednego dnia więcej. Padam ze zmęczenia :-( Oki juz nie narzekam...

KASZU nie przejmuj się, jak nie dzisiaij to za tydzień może pojedziesz a jak nie to za dwa !!!

SYLA gorąco Cie pozdrawiam :-)

EWCIA jak tam przygotowania, jeseś już przynajmniej trochę zdenerwowana? :-) Pamietaj trzymam kciuki. Fajnie sie gadało :-)

MAŁGOSIA _76 - dzieki za przepis, obiecałam już mojemu Marcinkowi, że jak bedzie grzeczny hihihihi to w sobotę mu taki słodki deser przygotuję :-)

DOXA - no wiesz co ! Zawiodłam się, gdzie te zdjątka z USG ???

qrcze dużo by  pisać, muszę być na  bieżąco ... :-)
 
;D
oczywiście że "brzydsza połówka " (mam nadzieję, że tego nie przeczyta hihihihihi)

TYMUŚ to moja dzidzia, która właśnie kopie :-)
 
Czesc dziewczyny! :)
Ale duzo miałam czytania od wczorajszego popoludnia!
Bardzo sie ciesze, ze u wszystkich mam po usg same dobre wiesci! Ja swojego sie nie moge doczekac, jak juz wspomniałam mam je w srdoe, jeszcze tyle czasu :(.
Bardzo jestem ciekawa jak tam moja dziewczynka ;D.
Pozdrawiam cieplutkow wszystkie Brzusie!
 
witam to ja BAZAL. Musialam sie z wami pozegnac na najbliszy czas. Nie bedzie mnie przez dwa tyg. a ja tak w sumie bez zadnego uprzedzenia wyszlam z pracy. Teraz jesteśmy u moich rodzicow,  wiec dorwalam sie do komputerka  ;D Jedziemy z mężorkiem wypoczywac z nasz dzidzią - o wszystkim opowiem jak wroce. teraz na koniec wstawiam zdjatko aktualne brzunia naszego (w brzuszkach oczywiscie  ;D)

Pa!! potem wbijam sie 'z biegu' bo na pewno nie dam rady nadrobic zaleglości  ;) ;) ;)
 
reklama
Do góry