reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

WITAM WSZYSTKIE
CAŁY DZIEN ZAŁATWIANIA , ODEBRAC KOŁOCZ WESLENY , ODEBRAC SUKIENKE ZROBIC PAZURKI - NA NIC CZASU- BIEDNA DZIDZIA TAKA ZANIEDBANA ALE DZIS W ŁOZKU JA OBMACAM .BARDZO LUBI BYC GLASKANA. POGODA TAKA ZE NIC SIE NIE CHCE.
W DOMU SPRZATANIE OD PONIEDZIALKU ANIC NIE WIDAC A DO TEGO MOJ PIESIO "FIDO" MA ZAPALENIE UCHA . ALE BYŁA I DOBRA NOWINKA MOJA BLISKO MI KOLEZANAK TEZ BEDZIE MAMUSIA ALE DOPIERO W LUTYM :-)))
 
reklama
UPS MOJA KARTA CIĄZY ZOSTALA U DARII KTOR ROBIŁA MI PAZNOKCIE - POKAZYWAŁAM JEJ FOTKI ....JUTRO MUSZE JECHAC PO TO , TERAZ JEST TO MOJ DRUGI DOWOD OSOBISTY :-)))
 
Oj Kaszu a byłam taka pewna że teraz się uda ale nie martw się jeszcze się nacieszysz wyjazdem. Gorące całuski w czółko

Jolik pojawiłaś się, zapracowana bidulka. Nie ma to jak kobieta pracująca co??? Właściwie powinna się nazywać padająca.

Ewcia trzymaj się pojutrze i nie stresuj, mów głośno i wyraźnie :)

Bazal odpoczywaj i wracaj do nas szybko.

Marlag ja też mam w środę i też nie mogę się doczekać. Ale może wyjść tak że będę musiała iść sama :( Przeżyjemy i to. A co tam niech pracuje chłop na rodzinę. Już się za nim stęskniłam ale jutro wraca (tyle że tylko na weekend:()
 
po obiadku połozyłam się i nawet nie wiem kiedy usnęłam, wstałam godz. temu , zrobiłam kolację i dosiadłam się do kompa, ale nie na długo bo jutro jadę na giełdę kwiatową do Tych i muszę wstać o 5, więc zaraz idę znowu luli ;D
 
SYLA nie ma lekko. Z tego co kojarzę Ty też cięzko pracujesz prawda?
Spokojnej nocki Wam życzę
 
GIEŁDA KWIATOWA W TYCHACH JEST ZAJE.......KUPIŁAM JUZ TAM SPORO RZECZY ZAZWYCZAJ W NIEDZIELE TAM JEZDZE.KIKA CHODZI CI TA NIE DALEKO BROWAROW TYSKICH
 
reklama
Do góry