reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Kaszu no co ty? :( A myślałam że tym razm uda się wam pojechać. A ty biedna tak już chcesz mieć w domu te rzeczy dla maluszka, ale nie dziwię ci się.
 
Szkoda Kaszu, ale jak nie teraz to następnym razem już na pewno. Zrób sobie serniczek o którym Ci pisałam na pociechę, a i Maluszek z Mężem skorzystają. Uszy do góry!! :D
 
Małgosiu a moższ podać dokładny przepis na ten serniczek, ja strasznie lubię wszelkie ciasta na zimno, a sernik szczególnie  ;D
Z tego co pamiętam to podałaś tylko składniki, a ja muszę mieć przepis: co po kolei trzeb zrobić ;)
 
reklama
Ok. Uwaga. Kupujesz: Petti Buerry, najlepiej te nasze od lat nie zmienione w przezroczysto czerwonym opakowaniu za 0,80 zł, 3 galaretki truskawkowe, 2 serki waniliowe (po 400 g) Campiny, truskawki. Galaretka jak na opakowaniu, ale na 3 paczki zużywasz 5 szklanek wody, schłodzić i do lodówki. Tortownicę wykładasz herbatnikami, ja je kropię amaretto (w zasadzie to polewam, ale co tam), można naparem z kawy lub herbaty, ale z alkoholem lepsze. Jak galaretka zacznie robić się gęsta wlewasz do miski ok 1/2 dodajesz serek waniliowy i mieszasz, aż otrzymasz jednoliutą masę. Do lodówki na ok 30 minut. wykładasz truskawkami, zalewasz resztą galaretki i do lodówki. Gotowe. Nie za słodkie i na prawde pycha. Jak chcesz odrobinę ekstrawagancji połam do sera trochę gorzkiej czekolady. Smacznego.
 
Do góry