reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Wiec tak, dopisałam sie do listy, suwaczek zrobiłam - nie czuje sie juz tak bardzo obco :).
Doxa - Bardzo dziekuje za rady "sklepowe" ;D.
Jutro dam znac co tam wypatrzyłam i co nabyłam.
Pozdrawiam wszystkie Brzuszki i ich Mamy! :)
 
reklama
Dziendobry dziewczyny, wow u was juz popoludnie.
Wiecie co jak tak czytam te wasze opowiesci to coraz bardziej mi sie chce do Polski. Moze jak sie mala urodzi to sie wybierzemy i zobacze czy da sie tam wrucic. Juz chyba 5 lat nie bylam i zaczynam bardzo tesknic.
 
martwię się o Małą. Może miała już dość i poszła na zwolnienie, żeby trochę odpocząć, taka biedna smutna była wczoraj. Nie macie przypadkiem od niej wieści?
 
Jola, masz racije jzu sie tutaj zaklimatycowalam, ale moj maz mnei meczy o przeprowadzke. jemu sie zabardzo stany nei podobaja. I ostatnio coraz bardziej sie nad tym zastanawiam.
 
Aniu to ja Syla nie Jola :)

No właśnie Ewcia Joli też nie ma. Pisała wczoraj że ma ciężki tydzień w pracy więc może nie ma już siły tu zaglądać.

Sporo dziewic się nie odzywa. Może mają gorsze dni. Ja jak miałam deprechę ciążową to wolałam też nie wchodzić na forum i marudzić :)



 
Syla przepraszam. Czy wam sie to tez dzieje ja normalnie jestem ostatnio do niczego. Zero koncentracij, nie kumam co ludzie do mnie mowia. Rozmawiam z klientami i zapominam co do nich mowie. Nie mam pojecia co sie zemna dzieje.
 
reklama
Spoko Aniu

Wszedzie piszą że ciężarówki mają gorszą koncentrację. Ja też głupoty robię. Do męża to czasami od rzeczy mówię z wielkim przekonaniem a on patrzy na mnie jakbym z UFO była :laugh:
Pamięć też nie ta. Coś te hormoniki nam mieszają w główkach :)
Śpią Wasze maleństwa? Moje się rozpychało, pojadłam i teraz cały czas cisza :) Może się najadło i śpi
 
Do góry