reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Hej dziewczynki, jakoś dzisiaj nie miałam za dużo do czytania :-)
Gdzie się ta MAŁA zapodziała???

Kika, a gdzie są Wojkowice? Rany coś mi świta ale nie wiem gdzie :-)
Super to może spotkamy się kiedyś w większej grupie - trochę się nas już ze Śląska uzbierało !!!

Podobnie jak wczoraj padam ze zmęczenia, chyba nie wytrzymam do piątku buuuuuuuuuuuu

Wiecie dzisiaj listonosz przyniósł mi dużą paczkę z ..... pościelą i wkładami do niej, oczywiście to wszysto dla mojej kruszynki. Śliczne to wszystko :-) i w końcu mam co włożyć do tej mojej komody :-)
 
Wojkowice - drofga z piekar do będzina- bliżej piekar, autobus 24, 99,104 :) woadnij do nas :laugh:
a co do spotkania to super pomysł, gorzej z realizacją- tzn w czasie i w miejscu, ale może się uda ;D
 
Witajcie brzuchatki!

Dobrze, że z Małą wszystko OK

Kaszu dawaj tu zdjęcia w nowej fryzurze i opowiadaj co tam u lekarza!!!

Marlag a dokładnie gdzie mieszkasz, bo ja w Markach, Syla gdzies w okolicy Pruszkowa (mam znajomych w Nowej Wsi i Nadarzynie ;))

Wiecie co, ale mnie bolą pośladki i krocze!!! Dała dzisiaj babka czadu na tej gimnastyce ;)
 
cześc baryłki.... :)

widze, ze nie tylko mnie ostatnio humorki dopadają... :(
i najchętniej to bym spała całe dnie... i śpię oczywiście... ;)



....i czemu ja zawsze trafiam, jak nikogo nie ma... ::)
 
pokaże wam zdjkęcie z komunii, ale prosze się nie śmiać ;D... no co..troszkę mnie dużo ;D
im000571mini6cm.jpg
 
Witajcie kochane brzucholki!!
Juz po śniadanku? Ja zaraz zrobie sobie leciutką kawke i otworze serek homogenizowany. TAki zestwa sniadaniowo-pracowy.
 
reklama
Do góry