reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

no ja też w trakcie śniadanka...

ta ciąża to mi tyle na dobre wyszła, ze zaczęłam je w ogóle jadać... bo wcześniej pierwszy moj posiłek był o 17... pierwszy i ostatni, ale za to składajacy się z 3 dań... :)

a teraz rano bułeczka i serek wiejski, dzień w dzień... i jeszcze nie ma go dośc... :)
 
reklama
mam filmik z usg,ale nie wiem jak zrobić z niego serię zdjęć żeby wam pokazać, ew.jakby która chciała obejrzeć filmik to dać znać to wyślę
 
kika nie łam się.... mi juz tylko 4 kilo do setki brakuje... :)

zastanawiam się, czy przekroczę... ale chyba tak, bo już niedługo zaczyna się sezon na jagodzianki... :)
 
kika77 pisze:
mam filmik z usg,ale nie wiem jak zrobić z niego serię zdjęć żeby wam pokazać, ew.jakby która chciała obejrzeć filmik to dać znać to wyślę

zdjecia mozesz zrobic klikajac przysisc PrintScreen i wklejajac poszczegolne klatki np do Painta... potem zapisujesz jako .jpg... i masz zdjecia... :)
 
Witajcie,
już myślałam że Mała na zwolnieniu. Dobrze, że wszystko ok.

Ja mieszkam w Raszynie (przed Jankami), Doxa to po drodze do znajomych nie daleko do mnie :)

Kika ten Twój syncio to taki aniołek. Świetnie wyglądasz - promiennie.

Doxa tak piszesz o tych ćwiczeniach, może człowiek też powinien coś porobić dla zdrowotności. Ale tak mi się ostatnio nic nie chce.

Smacznego dziewczyny. Jedzcie, jedzcie, musicie się zdrowo odżywiać.
 
Kika, wklejaj koniecznie muszę to zobaczyć.

Doxa, czyżby to juz dzisaij?????? :)
Jutro będziemy oglądały zdjęcia z 3D Twojego syncia??? Albo jeszcze dzisiaj.

Ojejku dziewczyny, co to za różnica 50, 100, 150 ważne że jesteśmy szczęśliwymi przyszłymi piastunkami :)
 
reklama
Wiecie co ja wczoraj zrobiłam? Jak wróciłam z pracy zjedliśmy makaron z truskawkami i oczywiście z białym serem ;D, za chwilę coś bym jeszcze przekąsiła więc pojechało kilka ciastek, a przed samym spaniem (bardzo zdrowo zresztą) wchłonęłam kanapki z razowca z żółtym serem i olbrzymimi ilościami ogórka kiszonego. Czy ja przypadkiem nie jestem w ciąży ;D
 
Do góry